Samsung поставила на місце Xiaomi і Huawei дешевими смартфонами

0

2018 рік вийшов для Samsung катастрофічним. Спочатку провалилися флагманські Galaxy S9 – їх продажу стали одними з найгірших за всю історію лінійки. Потім підкачали бюджетні Galaxy J – навіть фанати корейців визнавали, що ці пристрої не в змозі конкурувати з аналогічними за ціною смартфонами від китайських брендів.

Однак, в цьому році компанія вирішила змінити стратегію ведення бізнесу, і цілком вдало. Права на помилку у корпорації просто не було, так що потрібно діяти миттєво.

Отже, що зробили з Galaxy в 2019 році? По-перше, порізали ціни на старі флагмани: S8, S9, S9+, Note 9 — всі ці пристрої зараз продаються в офіційних рітейлерів за дуже гуманні гроші. Так, смартфони так і не стали популярним на момент виходу, але тепер онт продаються мало не вдвічі дешевше. За такі гроші ці смартфони цілком собі відмінний вибір, так що вони почали продаватися помітно бадьоріше.

По-друге, у корейців вийшла сама широка флагманська лінійка за всю історію: є не лише Galaxy S10 і S10+, але і фактично безкомпромісний Galaxy S10e, який конкурує з iPhone 7/8 і легко громить Android-опонентів у сегменті до 600 євро. Подивимося, як у компанії склалася з фінансовим кварталом, якщо ці дані компанія все ж опублікує.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут