Флагман лінійки Asus Zenfone помічений в Мережі за місяць до анонсу

0

До офіційного анонсу смартфона Asus Zenfone 6 (або Zenfone 6z) залишився рівно місяць, але він знову був помічений в Мережі, на цей раз на сайті Федеральної комісії зв’язку США (Federal Communications Commission, FCC).

Факт появи пристрою в базі даних FCC підтверджує, що йому дозволено поступити в продаж на території США, тобто все йде за планом, ніяких затримок бути не повинно.

До цього смартфон вже був помічений на інших сертифікаційних ресурсах, таких як NCC, з модельним номером ASUS_101WD, а також у базі даних організації Wi-Fi Alliance, яка підтвердила, що смартфон працює з коробки під управлінням дев’ятої версії операційної системи Android і підтримує двохдіапазонний Wi-Fi.

Новинка повинна бути побудована на базі однокристальної системи Snapdragon 855, смартфон буде оснащений дисплеєм із співвідношенням сторін 19,5:9 роздільною здатністю Full HD+, камерою з головним модулем із роздільною здатністю 48 Мп і працювати під управлінням Android 9.0 Pie. Зарядний пристрій повинен мати потужність 18 Вт.

Презентація пристрою очікується 16 травня.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут