Categories: Смартфони

Xiaomi назвала смартфони, для яких прошивка MIUI 11 ніколи не вийде

Share
Час читання: 2 хв.

Чим новіший смартфон від відомого виробника, тим довше для нього буде випускатися найновіше і актуальне програмне забезпечення. 15 квітня 2019 року, китайська корпорація Xiaomi нарешті назвала смартфони, для яких прошивка MIUI 11 ніколи не вийде. Всім власникам таких рекомендують вже зараз, тобто за кілька місяців до релізу нового ПО, задуматися про покупку більш сучасної моделі, так як нинішні зовсім не отримуватимуть ніяких апдейтів.

Для всіх телефонів з названого списку прошивка MIUI 10 стала останньою, а з релізом MIUI 11 все такі моделі сильно застаріють. За словами Xiaomi, вона не змогла адаптувати нове програмне забезпечення під застарілі смартфони через те, що виробники їх комплектуючих не надали свіжі драйвера, що дозволяють адаптувати роботу «заліза» під нову операційну систему. Вся інформація про старих і вже неактуальних телефонах була опублікована на офіційному форумі Mi Community.

Повідомляється, що операційна система MIUI 11 ніколи не вийде для таких телефонів, як, Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi Note 3, Redmi Pro і Redmi Note 4 (MediaTek). На особливу увагу заслуговує останній, тому що нову прошивку не отримає лише модель на базі процесора від тайванської компанії MediaTek, тоді як користувачам версії з чіпом Qualcomm пощастило, так як до новітнього програмного забезпечення вона виявиться оновлена, нехай і лише до кінця 2019 року.

Прошивка MIUI 11, презентація якої відбудеться вже в травні нинішнього року, принесе разом з собою підтримку темної теми оформлення, перемальовані іконки більшості стандартних програм, новий екран блокування, а також ряд інших нововведень. Всі вони повинні позитивно позначитися на досвіді використання смартфонів Xiaomi, які з кожним днем ​​стають все більш популярними і відомими в величезній кількості регіонів, у тому числі в Україні.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    У США показали новітні морські дрони Tsunami з рекордною вантажопідйомністю

    Американська корпорація Textron Systems анонсувала випуск багатоцільових автономних надводних суден Tsunami, створених на замовлення Міністерства…

    16.01.2025

    Android 16 отримає одну з найкращих функцій OxygenOS

    Фахівці ресурсу Android Authority в Android 16 версії DP2 виявили підказки, що вказують на нову…

    16.01.2025

    Google Chrome працює над інструментом для блокування спливаючої реклами

    Google Chrome тестує нову функцію, яка має зробити набридливі спливаючі вікна з запитами доступу до…

    16.01.2025

    Samsung закликає користувачів Galaxy S21 встановити нове оновлення ПЗ

    Компанія Samsung випустила січневий патч безпеки для флагманських смартфонів серії Galaxy S21, що вийшли 2021…

    16.01.2025

    Новий iPhone SE 2025 отримав дизайн, схожий на моделі Apple 2009 року

    Інсайдер Соні Діксон (@SonnyDickson) опублікував у соцмережі X фотографії макетів iPhone SE четвертого покоління. Модель…

    16.01.2025

    Суперінтелект уже близько: голова OpenAI зробив сенсаційну заяву

    Сем Альтман, глава OpenAI, поділився своїми амбітними прогнозами щодо майбутнього штучного інтелекту в своєму дописі…

    16.01.2025