Розбирання смартфона Huawei P30 Pro дозволило дізнатися всі його секрети і оцінити ремонтопридатність

0

Фахівці iFixit дісталися до смартфона Huawei P30 Pro і оцінили його ремонтопридатність. Забігаючи наперед, новинка отримала 4 бали з 10 можливих. Це цілком типовий результат для сучасного смартфона зі скла і металу. Той же P20 Pro в минулому році отримав стільки ж.

Сам процес розбирання цілком типовий. Найбільший інтерес, звичайно, викликає блок камер в цілому і “перископний” модуль зокрема.

Як можна бачити, він достатньо великий, але в цілому не настільки, щоб для його використання довелося якимось особливим чином формувати внутрішній простір смартфона.

Форма плати тут також трохи незвичайна. На ній розташувалися SoC Kirin 980, поєднана з мікросхемою оперативної пам’яті SKhynix H9HKNNNFBMAU LPDDR4X, флеш-пам’ять Micron JZ064 MTFC128GAOANAM-WT, контролер HiSilicon HI6405, модуль Skyworks 78191-11 та інші компоненти.

Читайте також  Один з найбільш вдалих камерофонів 2020 року впав в ціні на третину

А ось так виглядає апаратний блок для реалізації технології Acoustic Display.

Що стосується сканера відбитків пальців під екраном, він заснований на датчику Goodix GM185. Такий же використовується в OnePlus 6T, Xiaomi Mi 9 та інших смартфонах. Ємність акумулятора становить 16,04 Вт * год.

Як вже говорилося, смартфон заробив 4 бали. У плюси йому записали гвинти Phillips. В умовні плюси — модульність компонентів і можливість заміни АКБ. Серед мінусів джерело відзначило складність відклеювання скляних панелей і складність заміни дисплею.

 

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут