Смартфони Samsung Galaxy J6 отримали оновлення до Android 9.0 Pie

2

Після того, як кілька днів тому почалося поширення оновлення операційної системи Android 9.0 Pie для смартфонів Samsung Galaxy J8, виробник випустив аналогічну прошивку для Samsung Galaxy J6.

Звичайно ж, користувачі Samsung Galaxy J6 отримують дев’ятий Android з новою фірмовою оболонкою One UI, яка в цьому році приходить на зміну добре відомої оболонці Samsung Experience.

Оновлення вийшло з серійним номером J600FNXXU3BSD1, його розмір становить близько 1,2 ГБ. До його складу увійшла березнева латка системи безпеки операційної системи, яка усуває різні уразливості, тоді як Galaxy J8 отримав вже квітневий патч.

Читайте також  Samsung Galaxy A71 5G пройшов сертифікацію Bluetooth SIG

Втім, всі інші особливості One UI на базі Android 9.0 Pie в повній мірі доступні користувачам Samsung Galaxy J6. Це і темна тема, і оновлений інтерфейс, і нова система навігації на базі жестів, і адаптивний акумулятор і так далі.

У найближчі дні оновлення має вийти у всіх регіонах світу.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. как ни странно но журналист, который писал эту статью, наверное, не в курсе что обновление для J6 вышло еще недели две назад и телефон после этого веселится – целый день может показывать 100% заряда а потом сесть в один момент

  2. Сначала после обновления мой телефон разряжался в 2 раза быстрее. Сегодня не заряжается вообще. 2-3% и все

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут