Темна тема для більшості Android-смартфонів тут і зараз

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

З моменту свого дебюту в Google Play Store лаунчер смартфона Xiaomi Pocophone F1, який називається Poco Launcher, отримав серію оновлень, призначених для його поліпшення. Останнє оновлення приносить темну тему практично на будь-який смартфон з Android.

Темна тема ховається в налаштуваннях програми. Вам потрібно натиснути і утримувати порожнє місце на робочому столі, клацнути значок налаштувань, потім “ще”, і ви побачите опцію «фони». Там ви можете вибрати темну або світлу тему і встановити прозорість фону. Якщо у вас не налаштована прозорість, темний режим перетворить фони всіх панелей в чистий чорний, що дозволить заощадити заряд акумулятора на смартфонах з AMOLED екранами.

Забавно те, що Xiaomi в даний момент працює над тим, щоб додати Dark Mode, який з’явився в Xiaomi Mi 9, на свої смартфони з прошивкою MIUI, користувачі величезної кількості Android-смартфонів, встановили Poco Launcher, вже можуть користуватися темної темою.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Також оновлення Poco Launcher містить цілий ряд виправлень і графічних поліпшень. Крім того, додана функція подвійного торкання для блокування екрану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.