Сканер відбитків пальців Samsung Galaxy S10 працює краще без заводського захисту екрану

0
354

Ще до виходу Samsung Galaxy S10 з’явилася інформація про те, що ультразвуковий дактилоскопічний датчик некоректно працює при використанні захисних плівок.

У ході підготовки до початку продажів виробники аксесуарів тестували з різними варіантами плівок, деякі навіть робили отвір під великий палець, де розташовується дактилоскопічний датчик Samsung Galaxy S10.

Однак Samsung заявила, що смартфони лінійки Galaxy S10 будуть поставляти з вже встановленою на фабриці захистом екрану, яка зовсім не заважає роботі підукранного сканера відбитків пальців.

На практиці все виявилося не зовсім так. Насправді, ультразвуковий відбиток пальців набагато краще працює без будь-якої плівки на екрані, про що повідомляють користувачі і різні джерела.

Більш того, плівку фактично рекомендують видалити, якщо при звичайному використанні вам часто доводиться повторно прикладати палець для розблокування смартфона або якщо датчик не спрацьовує при легкому дотику. При досить сильному натисканні плівка датчику зазвичай не заважає. Що важливіше, мати якийсь захист від подряпин або ж чуйний сканер відбитків пальців, вирішувати в результаті користувачам.

Якщо ж використовувати захисне скло, то частота виникнення помилок при роботі датчика збільшується.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут