Технології Honor Gaming+ підвищують графічну продуктивність і енергоефективність смартфонів

На виставці MWC 2019 компанія Huawei представила серію технологій Gaming+, яка покликана підвищити продуктивність, якість і деталізацію відтворення графіки відеоігор. Першим її отримає смартфон Honor View 20.

Технології Honor Gaming+ покращують якість відео під час ігор за рахунок підвищення ефективності та оптимізації завантаження графічного модуля, впровадження інтелектуального алгоритму прогнозування завантаження, а також удосконалення інших компонентів системи.

Gaming+ підвищує енергоефективність системи Kirin 980 на 20,34%. Серед оновлень, внесених в графічний модуль Mali-G76 — оптимізація перекодування, поліпшила планування завантаження і ефективність паралельних обчислень. Інтелектуальна технологія розподілу ресурсів на основі частотної модуляції підвищує плавність роботи графічного модуля.

Оновлення на Honor View 20 забезпечує підтримку версії Vulkan гри Fortnite, що прискорює і покращує процес гри. Популярні мобільні ігри, такі як QQ Speed і Arena of Valor, також були оптимізовані і отримали підтримку більш високої частоти оновлення кадрів, більш високу чіткість і деталізацію відео.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я