Categories: Смартфони

Прошивка MIUI 10 з темною темою для смартфонів Xiaomi моментально «підірвала» інтернет

Share

Опубліковані зображення темної теми оформлення на смартфонах Xiaomi, що працюють на базі новітньої прошивки MIUI 10, моментально «підірвали» інтернет, ставши головною темою сьогоднішнього дня в багатьох спільнотах, присвячених мобільним пристроям від даного виробника. Справа в тому, що поки що така можливість доступна лише в тестовій збірці Global Beta, тому прості користувачі не можуть її протестувати, хоча це можна зробити – для цього потрібно стати учасником програми бета-тестування і почати використовувати тестове ПО.

На опублікованих в мережі зображення відмінно видно, що прошивка MIUI 10 в версії Dark Theme виглядає просто приголомшливо. Весь її інтерфейс забарвлений в темні кольори. На мобільних пристроях Xiaomi, в які встановлено OLED-екран, використання такої колірної схеми дозволяє значно скоротити витрату заряду батареї, що може привести до підвищення автономності на цілих 50%. Як запевняють розробники, темна тема оформлення інтерфейсу особливо приємна у вечірній і нічний час, тому як вона знижує навантаження на очі. Її підтримують всі стандартні програми, вбудовані в операційну систему.

Темну тему оформлення отримають смартфони Xiaomi Mi MIX 3, Mi MIX 2, Mi MIX, Mi Note 3, Mi Note 2, Mi Max 3, Mi Max 2, Mi Max, Mi 8, Mi 6X, Mi 6, Mi 5X, Mi 5s Plus, Mi 5s, Mi 5c, Mi Play, Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7, Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 6, Redmi Note 5 Pro, Redmi Note 5, Redmi Note 5A, Redmi Note 4X, Redmi Note 4, Redmi 6 Pro, Redmi 6A, Redmi 6, Redmi 5 Plus, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 4X, Redmi 4A, Redmi 3S / 3X, Redmi S2. У цей список також потраплять всі моделі, які вийдуть на ринок під фірмовим брендом в нинішньому році, обіцяють розробники.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Android 15 отримав значно більше функцій безпеки та конфіденційності

    Android 15 отримає більше функцій безпеки та конфіденційності, які мають краще захистити кінцевих користувачів. Протягом…

    16.05.2024

    Оперативна пам’ять смартфона: що це і на що вона впливає

    Сьогодні користувач, який вирішив купити новий телефон, вибирає відповідний із тисяч варіантів. Вони відрізняються за…

    16.05.2024

    Ігрова консоль Asus ROG Ally X може отримати 24 ГБ пам’яті LPDDR5X

    Представники видання The Verge нещодавно змогли особисто ознайомитися з майбутньою портативною ігровою консоллю Asus ROG…

    16.05.2024

    Ігрова консоль Nintendo Switch 2 перевершить Xbox Series S за якістю текстур

    Вважається, що у недалекому майбутньому портативний ігровий консолі Nintendo Switch 2 обсяг оперативної пам'яті типу…

    16.05.2024

    Microsoft анонсувала незвичайний геймпад-трансформер для Xbox

    На ньому можна розмістити всі компоненти у будь-якому порядку. Така можливість потрібна геймерам із обмеженими…

    16.05.2024

    Sony представила Xperia 1 VI: дисплей FHD+, Snapdragon 8 Gen 3 та хороша камера

    Sony офіційно представила Xperia 1VI. Новий пристрій за ціною €1399 (60 000 гривень) доступний для…

    16.05.2024