Samsung оригінально вибачилася за провал Galaxy Note 7

68

Незважаючи на те, що після невдалого Galaxy Note 7 Samsung випустила три прекрасних смартфона, фіаско торішнього фаблета як і раніше гризе південнокорейського виробника. Про це свідчить нова порція вибачень, які компанія принесла своїм клієнтам з Іспанії.

За даними SamMobile , представники іспанської «дочки» Samsung домовилися з місцевою авіакомпанією, щоб роздати кожному пасажиру по одному примірнику Galaxy Note 8 прямо під час польоту. Таким чином Samsung, ймовірно, хотіла підкреслити, абсолютну безпеку нових моделей.

Повідомляється, що в рамках одноразового атракціону небаченої щедрості Samsung подарувала рівно 200 примірників Galaxy Note 8. «Рік тому ми просили вас відключити [смартфони], – йдеться в буклеті, доповнивши подарунковий смартфон. – Сьогодні ми вітаємо вас на борту разом з ним ».

Galaxy Note 7 надійшов у продаж у вересні 2017 року. Через кілька днів після появи новинки в роздробі споживачі стали скаржитися на самовільні загоряння деяких моделей. Ця подія призвела до відкликання всієї партії Note 7, згодом перевипущену під ім’ям Fan Edition.

Джерело: androidinsider.ru

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я