Американська корпорація Apple завжди була прикладом доброго ставлення до своїх клієнтів, тому як вони отримували не тільки вичерпні консультації від професіоналів, але ще і відмінне сервісне обслуговування, в тому числі тоді, коли закінчився термін гарантії на ті чи інші електронні гаджети. Проте, зараз «яблучний» бренд переживає свої далеко не найкращі часи. Вартість акцій поступово падає, продажі різних моделей iPhone знижуються, а очікування керівництва не виправдовуються вже кілька кварталів.
На тлі всього цього Apple прийняла рішення почати агресивно нав’язувати і продавати iPhone, чого до цього самого моменту вона не робила, але так майже завжди робили їїх конкуренти. Як повідомив головний редактор видання Bloomberg Марк Гурман, з початку лютого «яблучна» корпорація ввела нові правила для своїх співробітників. Тепер, якщо в сервісний центр звернувся чоловік зі смартфоном, на який вже минула 12-місячна гарантія, консультанти зобов’язані зробити все можливе для того, щоб він відмовився від ідеї ремонту і обміняв його на нову модель.
Для цього співробітники рекламують програму Trade-in, всіляко переконуючи клієнта в тому, що буде набагато краще і простіше обміняти старий зламаний смартфон на новий з доплатою, ніж ремонтувати поламаний мобільний пристрій. При цьому у всіх сервісних центрах повинна бути реклама новенького iPhone XR, який так і не зумів виправдати очікувань керівництва Apple. За діями співробітників, яких зобов’язали просувати смартфони бренду, зобов’язаний стежити старший керівний персонал.
Якщо якийсь співробітник не стане пропонувати клієнтам купити iPhone XR або iPhone XS з доплатою в обмін на старий телефон, його можуть оштрафувати за те, що він не слідував внутрішнім правилам Apple. За даними джерела, нова агресивна стратегія продажів повинна допомогти «яблучної» корпорації відчутно збільшити попит на нові моделі, однак на ділі все може закінчитися тим, що користувачам не сподобається таке ставлення, тому вони навпаки перестануть купувати собі гаджети від даного виробника, зробивши вибір на користь продукції від конкуруючих брендів.