Ні в якому разі не купуйте Samsung Galaxy S10 на страті продажів

0

Уже 20 лютого 2019 року відбудеться офіційна презентація смартфона Samsung Galaxy S10, який повинен вийти на ринок в трьох версіях, які відрізняються один від одного як ціною, так і безліччю інших особливостей. Продажі цього телефону топового рівня почнуться 8 березня, тобто через трохи більше ніж два тижні з моменту анонса. У цей самий день купити новинку зможуть жителі Європи, України, а також величезної кількості інших країн світу. Базова версія з 6 ГБ оперативної і 128 ГБ постійної пам’яті буде коштувати від 25 000 гривень, тобто цінник виявиться явно не бюджетним.

Хоч південнокорейська корпорація і обіцяє подарувати цінні подарунки тим, хто купить новинку, але її не варто купувати. Пов’язано це з тим, що Samsung Galaxy S10 швидко впадуть в ціні, ставши щонайменше на 20 – 25% дешевше вже через місяць з моменту своєї появи на полицях магазинів. Так, наприклад, якщо 8 березня 2019 року купити цей апарат можна буде за 25 – 30 тис. гривень, то вже через кілька тижнів або місяців він обійдеться в набагато більш скромну суму грошей, а саме – приблизно в 20 – 25 тис. гривень.

Цілком собі очевидно, що в цілях економії грошей ні в якому разі не можна купувати Samsung Galaxy S10 на старті продажів, тому як це марна переплата грошей. Звичайно, за завищеною ціною офіційні торгові точки в Україні будуть продавати цей смартфон досить довго, але на «сірому» ринку його вдасться купити набагато дешевше майже відразу після початку продажів. Цінники на мобільний пристрій під флагманської версії з 12 ГБ оперативної і 1 ТБ вбудованої пам’яті будуть доходити до 60 тис. гривень, тому очікування протягом якогось періоду часу після початку продажів дозволить заощадити величезну суму грошей.

Те, як швидко Samsung Galaxy S10 впаде в ціні, безпосередньо залежить від попиту не нього. Він в Україні через високу ціну навряд чи виявиться високим, а значить магазинах доведеться щодня робити флагман дешевшим і дешевшим, адже існує ще й сильна конкуренція на ринку. Головне розуміти і враховувати, що при покупці даного телефону на «сірому» ринку на нього не буде діяти офіційна гарантія, а чи варто за неї переплачувати значну суму грошей – особиста справа кожного.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут