Categories: Смартфони

Який смартфон вибрати в 2019 році: б/у чи новий?

Share
Час читання: 3 хв.

Мабуть багато хто сьогодні просто розгублений серед того розмаїття брендів, а особливо моделей смартфонів, що представлені і ще мають бути представлені на ринку.

Але кожен має бюджет і за ці гроші хоче вибрати найкращий варіант.

Відразу повідомимо, що цей короткий огляд є багато в чому субєктивним і опирається в основному на реальні відчуття від довготривалого користування тим чи іншим смартфоном.

Отже в першому сеті для порівняння GalaxyNote 8, PocophoneF1 та LGV30+.

В другому сеті HTCU11, Xiaomi Mi8 та Meizu 16.

Як Ви можете бачити серед представлених варіантів є пристрої 2017 та 2018 років. Чому? Запитаєте Ви.

Тому, що середньостатистичний українець сьогодні купує телефони в рамках до 10 тисяч гривень, не більше. Це є як психологічна так і фінансова межа для людей. Проаналізуйте.

Але ж, скажете Ви, чому представлені моделі з різних років виробництва і де всі інші?

Тому, що фактично між топовими процесорами і комплектуючими за ці два роки відчутної різниці не відбулось і при звичайному використанні смартфону Ви аж ніяк її не відчуєте. Навіщо переплачувати, коли всі найвибагливіші програми і так працюють з запасом потужності на декілька років вперед? Взявши в руку моделі з різних запропонованих вище періодів, Ви не побачите ніяких відмінностей в роботі. Але якщо порівнювати ці флагманські зразки із моделями середнього класу, різниця відчутна. З першої хвилини,починаючи від матеріалів корпусу, і закінчуючи оптимізацією програм в системі, Вам захочеться ще раз поритися, але вже глибшев кишенях і все ж купити достойний Ваших кровно зароблених коштів пристрій звязку зі світом в 2019 році.

Чому саме ці моделі та чому Qualcomm, а не Exynos та ін?

Тому, що саме ці моделі прогриміли на весь світ і до цих пір є на слуху в кожного, хто хоч якось цікавиться світом мобільних технологій чи дивився рекламу по телевізорі. А процесор Qualcommнайкраще себе рекомендує вже багато років в рамках стабільності, енергоефективності, поширенням оптимізації в програмах серед розробників. Саме цей бренд пропонує на сьогодні передові технології швидкісної зарядки (QualcommQuickCharge), модеми цього виробника є одні з найкращих та ін.

Всі вищевказані телефони можна придбати в Україні бувшими у використанні від 7500 до 10500грн. Але є і винятки такі, як PocophoneF1 та Meizu 16 які можна знайти нові на так званому «сірому» ринку або «з рук».

Від себе можна також додати, що всі ці девайси працюють приблизно однаково добре і різниця в дрібницях. Якщо Ви полюбляєте гарний вигляд та преміум матеріали – погляньте в сторону GalaxyNote 8 на процесорі Qualcomm. Якщо любите простоту в дизайні та в системі – Pocophone F1 та LG V 30+ для Вас. Для любителів фото та відео тут в допомогу будуть HTC U11, Meizu 16 і знову ж таки Samsung.

Всьому вищес казаному можна протиставити тільки одне – всі телефони на операційній системі Android зависають час від часу, видають помилки. Мабуть всі ми були свідками того, як в самий не підходящий момент нам приходилось закривати дерево запущених програм або перезавантажувати свій смартфон. На жаль з приростом потужностей компанії нарощують «мязи» своїм власним додаткам в системі смартфону і при стислих строках випуску моделей нюансів в роботі вистачає.

Тому якщо ж бути на всі 100% чесним і вибирати компромісний варіант між дизайном (мається на увазі в 2019 році) та стабільність роботи, кращого варіанту по ціні і можливостям ніж екземпляр, що на фото нижче годі й шукати.

Так, так… Це iPhone 7 plus.

На сьогодні з оновленням iOS до 12 цей смартфон працює набагато краще ніж коли його тільки представили 2 роки тому. І він ще буде оновлюватись (що не можна сказати про Android точно).

На сьогодні вживаний варіант у нас в країні пропонують приблизно від 10500грн (іноді за умови торгу).

Вибір завжди залежить від Вас.

Автор Руслан Шастун на замовлення iTechua.com

 

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

View Comments

  • Руслане, дуже цікавий огляд, але відчутна зангажованість! Покладіть Самсунг нот 8 рядом з ІФоном 7 різниця відчутна одразу і не накористь останнього. Дезайн, кольори, на голову нижчі. У процесі використання відчувається слабка батарея у ІФона 7! ,швидкість роботи взагалі різниці не має (це стосується усіх кандидатів) , єдина перевага, це технічна підтримка, але це у 2019 році буде не помітно. Усі моделі ґідні, але якісніший з них Самсунг, та і ІФон вже не в тренді, відходить у минуле!

  • Только дурачёк выберет айфон 7 плюс , когда новый ноут 8 на снэпе с 256gb памяти можно купить за 17000 гривен

Опублікував
Митник Михайло
Tags: укр
  • Останні записи

    У США показали новітні морські дрони Tsunami з рекордною вантажопідйомністю

    Американська корпорація Textron Systems анонсувала випуск багатоцільових автономних надводних суден Tsunami, створених на замовлення Міністерства…

    16.01.2025

    Android 16 отримає одну з найкращих функцій OxygenOS

    Фахівці ресурсу Android Authority в Android 16 версії DP2 виявили підказки, що вказують на нову…

    16.01.2025

    Google Chrome працює над інструментом для блокування спливаючої реклами

    Google Chrome тестує нову функцію, яка має зробити набридливі спливаючі вікна з запитами доступу до…

    16.01.2025

    Samsung закликає користувачів Galaxy S21 встановити нове оновлення ПЗ

    Компанія Samsung випустила січневий патч безпеки для флагманських смартфонів серії Galaxy S21, що вийшли 2021…

    16.01.2025

    Новий iPhone SE 2025 отримав дизайн, схожий на моделі Apple 2009 року

    Інсайдер Соні Діксон (@SonnyDickson) опублікував у соцмережі X фотографії макетів iPhone SE четвертого покоління. Модель…

    16.01.2025

    Суперінтелект уже близько: голова OpenAI зробив сенсаційну заяву

    Сем Альтман, глава OpenAI, поділився своїми амбітними прогнозами щодо майбутнього штучного інтелекту в своєму дописі…

    16.01.2025