Відео: як виглядає перемикач додатків в iPhone X

0
82

Продажі iPhone X стартують 3 листопада, передзамовлення на новинку відкриється вже в цю п’ятницю, 27 жовтня. За кілька днів до офіційного релізу в мережі продовжують з’являтися фото і відео працюючого флагмана Apple.

Тім Кук представив ювілейний iPhone 12 вересня разом з iPhone 8, iPhone 8 Plus і Apple Watch Series 3. З тих пір в мережі раз у раз з’являються знімки і коротенькі відео, що підтверджують здогадку, згідно з якою співробітники Apple використовують новий смартфон в повсякденному житті до офіційного релізу.

Читайте також  Паролі в iOS 12 стануть ще надійніші

На цей раз власник нового смартфона Apple показав в Twitter, як в iPhone X працює перемикач додатків. У новий гаджет з безрамковим OLED-дисплеєм компанія з Купертіно змінила механізм роботи багатьох функцій, а також додала різні жести. Через відсутність кнопки Home для переходу між додатками використовуються свайпи вправо і вліво по екрану.

Крейг Фредерики показав новий метод управління додатками ще на презентації iPhone X. Однак тепер до роботи функції можна придивитися більш детально.

Читайте також  Користувачам Windows 10 краще більше не включати комп'ютер

джерело

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут