Подвійна камера Huawei Mate 10 Pro отримала 97 балів з 100 в тесті DxOMark

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У Google Pixel 2 з’явився конкурент в особі представленого минулого тижня смартфона Huawei Mate 10 Pro. Сйт DxOMark, який займається оцінкою цифрових камер, оцінив камеру нового смартфона 97 балами. Таким чином він дихає в спину смартфону від Google у якого 98 балів. При цьому iPhone 8 отримав 92 бали.

Примітно, що за нерухомі фотографії сайт дав Huawei Mate 10 Pro всі 100 балів – у Pixel 2 було 99 балів. Але смартфон Google краще знімає відео, тому остаточний результат у нього вищий.

Huawei Mate 10 Pro, на відміну від Google Pixel 2, має подвійну камеру з 12-Мп RGB-сенсором і 20-Мп монохромним сенсором. Камера була розроблена у співпраці з компанією Leica і при цьому отримала власний алгоритм штучного інтелекту, який може вибирати налаштування для зйомки, аналізуючи оточення.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У DxOMark, крім іншого, відзначили збереження деталей при зйомці з нового флагмана Huawei, швидке фокусування, хорошу експозицію і широкий динамічний діапазон. При цьому камері бракує деталізації текстур в будь-яких умовах освітлення.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.