Експерти провели тестування між iPhone 8 Plus і і Galaxy Note 8 для визначення кращої камери

0
113

На ринку електроніки в Україні і на просторах СНГ зараз знаходяться два конкурентоспроможних смартфона від Apple – iPhone 8 Plus і від компанії Samsung – Galaxy Note 8. Обидва гаджета оснащені потужними характеристиками. Експерти провели тестування і визначили, в якому телефоні краще основна камера. Якість фото однаково відмінне, але відео краще в iPhone.

Дані флагмани містять в собі найновітніші технології та сучасні камери. Якість знімків практично ідентичні, крім того, відеозаписи також мають подібності, але з деякими відмінними моментами.

Читайте також  Корисна програма для Windows і Mac виявилася небезпечною

Модель Galaxy Note 8 варту в Україні в районі 30 000 грн. і є передовим смартфоном компанії Samsung. У гаджета вперше з’явилася основна подвійна камера, в той час як у Apple вже був досвід з подібним (в iPhone 7 Plus). Камера в Note 8 практично не відрізняється від конкурентної, але в iPhone 8 + доступний запис з роздільною здатністю 4K зі швидкістю кадрів 60/с. Крім того, присутнє уповільнене відео Full HD 240 к/с, при роздільній здатності 720p.

Читайте також  Google Chrome сильно порадував всіх користувачів Windows 10

Різниці між гаджетами практично не видно, якщо вона і є, то не більше 10% відмінностей. Але як з’ясувалося, iPhone 8 Plus трохи обійшов Samsung за параметрами відеозйомки.

джерело

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут