Відкрито магазин з продажу першого в світі блокчейн-смартфона Finney

770

Швейцарсько-ізраїльська компанія Sirin Labs відкрила роздрібний концептуальний магазин, в якому продається перший у світі блокчейн-смартфона Finney.

Магазин з’явився в центрі Лондона в районі Мейфер, він буде функціонувати в якості блокчейн-академії для криптоспільноти і всіх, хто зацікавлений дізнатися більше про технології блокчейн. У магазині проходитимуть зустрічі і спілкування представників спільноти, які розробляють нові продукти або здійснюють операції на базі блокчейн. Скоро буде відкритий другий магазин в Токіо.

“Лондон – це багатогранний, креативний і швидко розвиваючийся технологічний хаб. У 2018 році технологічний сектор (tech sector) Лондона привернув значно більше інвестицій, ніж інші європейські центри, зібравши понад 1,8 млрд фунтів стерлінгів. Це ідеальне перше місце для продажу Finney, першого блокчейн-телефону для масового ринку в світі”, – Кенес Ракішев, голова ради директорів компанії Sirin Labs.

За словами Кенеса Ракішева, Finney дозволяє зберігати і використовувати криптовалюту абсолютно безпечно. Презентація Finney відбулася 29 листопада 2018 року в Барселоні.

Популярні новини  Топ-4 особливості Android, яких бракує в iPhone

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я