У чому проблема Xiaomi?

4
7175

Багато буквально кожен день моніторять новини по Xiaomi в очікуванні нових продуктів. Однак до компанії є певні питання, які мене зачіпають і які заважають дивитися на апарати компанії більш серйозно. Ніде правди діти, Xiaomi – один з моїх улюблених брендів, але компанія має проблеми, з якими важко не погодитися.

Давайте порівняємо два смартфона – Galaxy A8 і Xiaomi Mi 8 SE. SE вартує на 2-3 тисячі гривень дешевше і технічно могутніший A8. Однак все не так просто. A8 на Ali можна купити за 11 000 грн, а Mi 8 SE за 8 000 грн.

В Mi 8 SE встановлений Snapdragon 710, 6 ГБ оперативної пам’яті і є трендовий виріз. В обох випадках екрани приблизно однакової якості. І на тлі досить скромного процесора Exynos 7885 Octa і 4 ГБ оперативної пам’яті в Galaxy багато відразу ж захочуть купити Xiaomi. Однак є питання. В SE немає NFC, в SE також немає захисту IP68, а в Galaxy A8 все це присутнє.

Крім того, в A8 використовується оболонка Samsung Experience, і на тлі оболонки Xiaomi вона виглядає більш фірмовою, продуманою і красивою зовні. Mi 8 SE потужний, але у нього жахлива оболонка з поганими шрифтами, з поганим іконками програм, які в кожному випадку виглядають по-різному, від чого робочий стіл перетворюється в якусь кашу. У MIUI все відчувається дешево. Складається враження, ніби на оболонці сильно економлять.

Головне в смартфоні – це софт, тому Galaxy A8 навіть з урахуванням більш слабкого процесора виглядає привабливіше за рахунок красивої і якісної оболонки.
Ще одна проблема смартфонів компанії – це відсутність нормальної підтримки. Mi 8 SE не підтримує глобальну прошивку з російською чи українською мовою, тому можна встановити лише неофіційне рішення. Крім того, щоб встановиш прошивку з російською чи українською мовою, необхідно чекати 3 місяці для розблокування завантажувача. Компанія максимально ускладнює можливість покупки смартфона з Китаю.

загрузка...
Загрузка...

4 КОМЕНТАРІ

 1. Статья полностью некомпетентная и сильно субъективная во всём. Правы только на счёт NFC и водозащиты, а остальное – полная чушь.

 2. Бред дилетанта.
  Оболочка MIUI имеет поддержку во всем мире. Равно как и фирменные магазины и сервисы.
  Шрифты и иконки – вкусовщина. Которая легко правится темами из фирменного магазина. И позволяет переделать рабочий стол хоть в айфон, хоть в самсунг, хоть в приют макаронного монстра.
  Купить Xiaomi с Ali не сложнее, чем заказать пиццу.
  NFC – получается в браслете MiBand вместе с набором приятностей за лишних 30 баксов и всё равно комплект становится дешевле А8
  Автор – или болван разбирающийся только в свиньях с родной фермы, или ему занесли из самсунга, чтобы распиарить их убогий и дорогой смартфон.

 3. згоден що маячня, але по іншим причинам.

  у сяомі нема підтримки. Якщо сломалось чи щось не працює – викидай та купуй нове. Нової прошивки з новими функціями не буде. інтеграції з іншими сервісами не буде.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут