Свіжа версія Flyme для смартфонів Meizu принесе новий режим для водіїв

Компанія Meizu опублікувала графік випуску нової стабільної прошивки Flyme 7.2 для обмеженої кількості бета-тестерів. Поточної стабільною версією прошивки для смартфонів Meizu є Flyme 7.1.5.0.

Так от, першими, вже 8 січня, оновлення отримають користувачі Meizu 16th, Meizu 16th Plus і Meizu 16 X. Потім, з 15 січня до тестування підключать користувачів Meizu E3, Meizu M6 Note, Meizu 15 Plus, Meizu 15, Meizu M 15, Meizu Pro 7 Plus, Meizu Pro 7 (MedaiTek), Meizu Pro 7(Snapdragon), Meizu S6, Meizu M6, Meizu M5 Note, Meizu Pro 6 Plus, Meizu MX 6, Meizu Pro 6s, Meizu Pro 6, Meizu Pro 5, Meizu M1E, Meizu M3 Max, Meizu Note 8 і Meizu X8.

Головним нововведенням Flyme 7.2 стане абсолютно новий режим для водіїв, в якому на екрані буде відображатися більш зручний інтерфейс, що дозволяє рідше відволікатися. Практично всі функції будуть здійснюватися за допомогою оновленого голосового помічника, так що торкатися до екрану і дивитися на нього в принципі не потрібно буде. Також змінам піддасться домашній екран.

Вихід фінальної версії прошивки очікується через кілька тижнів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я