На картинках – дві невеликі половинки, між якими і натягується екран, що зберігається в складеному стані в одній з половин. Аналогічний варіант екрану, тільки набагато більш габаритний, LG вже випробувала на телевізорі, і на прийдешній виставці CES 2019 покажуть серійну модель такого ТБ. Мабуть, ідея настільки сподобалася розробникам, що вони вирішили застосувати її і до смартфонів.
На одній з половин корпуса передбачений невеликий сенсорний дисплей, на який може виводитися різна інформація. Ну а для повноцінної роботи треба буде розгорнути основний екран. На зображеннях добре видно, що інтерфейс буде підлаштовуватися під ступінь його розкриття. До речі, працювати з ним можна буде і за допомогою електронного пера, що зберігається в одній з половин корпусу.
На корпусі також передбачено механічне колесо-контролер, сканер відбитків пальців, кнопки регулювання гучності і включення. В описі згадується також матрична камера з лазерним помічником, здатна створювати тривимірні зображення.
Патент зовсім не є гарантією швидкого поява серійного пристрою, але він дає гарне уявлення про те, чого можна очікувати від складного смартфона LG.