Збірка старших моделей Apple iPhone почнеться в Індії вже в майбутньому році

0

За повідомленням джерела, в 2019 році місцевий підрозділ Foxconn в Індії почне випуск своєї першої продукції Apple — це будуть старші моделі смартфонів iPhone.

Компанія Foxconn вже збирає в Індії смартфони Xiaomi. У розширення підприємства, де будуть виготовлятися смартфони Apple, тайванський контрактний виробник електроніки інвестує 356 мільйонів доларів. За підрахунками індійського міністерства промисловості, при цьому буде створено до 25 000 робочих місць.

Читайте також  Більше 15 смартфонів Xiaomi стали застарілими. Вони ніколи не оновляться до MIUI 12

Досі в Індії випускалися тільки недорогі моделі iPhone SE і 6S. Їх збірка була налагоджена на потужностях місцевого підрозділу іншого великого контрактного тайванського виробника електроніки — компанії Wistron.

Продаж Apple в Індії теж був зосереджений на більш дешевих моделях — за даними дослідницької фірми Counterpoint, більше половини обсягу продажів припадає на моделі старше, ніж iPhone 8. Теоретично, Foxconn може випускати в Індії модель iPhone X, представлену в минулому році. Обсяги її випуску були скорочені після початку продажів в цьому році нових моделей iPhone XS і XR. Втім, джерело визнає, що подробиці угоди між Apple і Foxconn поки невідомі і можуть змінитися. Зокрема, Немає даних про те, чи переноситься збірка з існуючих заводів Foxconn в Китаї та інших країнах. Також неясно, чи буде підприємство використовувати будь-які компоненти місцевого виробництва.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут