Навесні поточного року компанія Samsung представила на виставці SID 2018 прототип екрану, який видає звук за допомогою вібрації і кісткової провідності. Минуло півроку, технологія доопрацьована, і тепер розробники вирішили продемонструвати її широкій аудиторії-це трапиться на виставці CES 2019 на початку січня.
Технологія називається корейським джерелом Sound on Display (SoD) і це, судячи з усього, її комерційне позначення. Зміст SoD простий: раз екран виступає в ролі гучномовця, але сам гучномовець на фронтальній панелі вже не потрібен – звільнену площу можна віддати під дисплей. Те ж саме трапилося зі сканерами відбитків пальців: якщо раніше вони розташовувалися у вигляді окремого елемента під екраном, то тепер все частіше інтегруються в дисплей.
Враховуючи, що на SID 2018 демонструвався цілком сучасний дисплей діагоналлю 6,22 дюйма роздільною здатністю 2960 x 1440 пікселів, можна очікувати, що на CES 2019 покажуть лінійку актуальних екранів SoD OLED з співвідношенням сторін 19,5:9. Тобто по суті це будуть готові рішення для серійних моделей. А ось яких саме моделей – поки питання. Вельми сумнівно поява SoD в смартфонах Galaxy S10 – моделі цієї серії занадто дорогі, щоб на них проводити експерименти. А ось лінійка Galaxy A підходить якнайкраще. До того ж раніше Samsung заявила, що саме смартфони серії Galaxy A пропонуватимуть інноваційні рішення.
Що ж стосується самої технології, то над SoD працюють і інші компанії. Зокрема, LG.
Очікується, що наступного року Apple представить абсолютно новий iPhone 17 Air за $1300, в якому…
Google оновила мобільну версію браузера Chrome для iOS і iPadOS, додавши нові можливості використання ШІ-функції…
Ноутбук — це суперзручна штука, особливо коли хочеш працювати чи дивитись фільм в будь-якому місці.…
Раніше зловмисники використовували повідомлення з інтригуючими фотографіями, наприклад, "Не ти на фото?", прикріплюючи до них…
Версія браузера Chrome для платформи iOS отримала оновлення з новими функціями, які раніше були доступні…
Глава досліджень Google Йоссі Матіас переконаний, що програмування не втрачає актуальності навіть в епоху стрімкого…