Американські ЗМІ повідомили про те, що тепер компанія закриває популярний сервіс, яким багато хто користувався більше 5 років. Під удар потрапив месенджер Hangouts, запущений ще в 2013 році. З його допомогою можна обмінюватися повідомленнями, здійснювати голосові дзвінки, дзвонити по відеозв’язку і пересилати файли. Це програмне забезпечення, по суті, являє собою повноцінного конкурента WhatsApp, Viber, Skype і Telegram, проте в силу різних причин йому так і не вдалося набрати значну навколо себе аудиторію, в зв’язку з чим компанія Google і вирішила з ним раз і назавжди покінчити.
Повноцінне закриття сервісу Hangouts трапиться вже в 2020 році, тоді як в наступному новим користувачам заборонять там реєструватися. Простіше кажучи, використовувати даний месенджер зможуть тільки ті, у кого вже є там обліковий запис. Додатково зазначається, що варіації цього сервісу для спілкування під назвами «Hangouts Chat» і «Hangouts Meet», а призначені вони для корпоративних потреб, продовжать своє існування, але вже в якості пакету «G Suite», отримавши при цьому якесь інша назва.
По суті, таким чином компанія Google визнала провал свого фірмового месенджера, тому що йому не вдалося сформувати навколо себе аудиторію навіть в 10 млн чоловік, хоча дане програмне забезпечення локалізовано більш ніж на три десятка мов, а ніяких реальних мінусів перед WhatsApp, Telegram, Viber і Skype в ньому немає. Даний сервіс перестане оновлюватися для Android і iOS вже в 2019 році, тобто від його подальшого розвитку відмовляться приблизно за рік до повного закриття і виключення серверів по всьому світу.
Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…
Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…
Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…
Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…
Ринок смартфонів у 2025 році продовжує дивувати користувачів інноваціями, високотехнологічними рішеннями та широким вибором пристроїв…
Користувачі Samsung Galaxy S24 Ultra, які дуже хвалили його антибліковий дисплей, тепер стикаються з проблемами.…