Смартфони на Android навчилися дзвонити через 5G

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо спілкуватися з кимось по 2G, то якість передачі голосу буде дуже низькою, в результаті чого іноді навіть складно щось розібрати. У разі спілкування через 3G або 4G VoLTE якість на порядок вища, тому як вона відповідає стандарту HD. У випадку з голосовим викликом через 5G якість виявиться ще більш високим, причому настільки, що буде створюватися відчуття присутності поруч тієї людини, з якою ви спілкуєтеся, і все це без використання мобільного інтернету.

19 листопада 2018 року, китайська корпорація ZTE зробила перший в світі телефонний дзвінок через мережу 5G, використовуючи прототип свого нового мобільного пристрою, що працює на 5G. Очікується, що новинку покажуть публіці в першій половині наступного року, після чого майже відразу запустять у продаж. Дзвінок відбувається в рамках стандарту 3GPP R15. Для цього виробник використовував не тільки свій власний смартфон, але ще і фірмове обладнання новітнього зразка.

Підтримку 5G вже реалізували в месенджері WeChat, але в цьому немає нічого дивного, тому як даний сервіс для спілкування використовує більш ніж 1 млрд жителів Китаю, це величезна безліч людей. Не можна не помітити, що коли в світі запрацює мережа п’ятого покоління, то перший час здійснювати через неї голосові дзвінки буде неможливо через низку обмежень. В такому випадку, для здійснення дзвінка або його прийому, телефон автоматично перейде на 4G VoLTE, 3G або 2G, а потім, після завершення, знову активує 5G.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.