Хто сказав, що дешеві смартфони обов’язково повинні бути поганими? НВ вибрало п’ять смартфонів, які можуть бути цілком розумною покупкою при обмеженому бюджеті.
Флагманські смартфони по 20 тис. грн і вище потрібні далеко не всім. І справа тут не тільки у фінансовому добробуті. Багато користувачів дійсно не хочуть витрачати великі гроші на смартфон.
Наприклад, ті, хто не сильно цікавляться технологіями, а просто хочуть мати дзвонилку і читалку соціальних мереж.
Пару років тому бюджетні смартфони і справді були огидними і в здебільшого годилися лише для того, щоб посилювати комплекс неповноцінності своїх власників.
Сьогодні за досить невеликі гроші можна купити цілком пристойний смартфон, з яким ви не будете відчувати себе обділеним новими технологіями.
НВ вибрало п’ять моделей, які доводять цю тезу.
4500 грн
Останнім часом стало модно штурхати Xiaomi і розповідати, що “дядечко Ляо” вже не той.
Може і так, але в нашому списку без смартфона від Xiaomi не обійтися.
Redmi Note 4X – це 5,5-дюймовий фаблет в алюмінієвому корпусі товщиною 8,4 мм, в який втиснули батарею ємністю 4100 мАг.
Тут також не найгірше “залізо” – Snapdragon 625, графіка Adreno 506, 3 ГБ оперативної пам’яті, 32 ГБ вбудованої пам’яті, слот для картки microSD, 13-мегапіксельна камера, підтримка двох сім-карт і сканер відбитків пальців.
За такі гроші – це практично “повний” фарш. Але, що важливіше, на практиці Redmi Note 4X ще кращий, ніж на папері. Смартфон не гальмує при повсякденних завданнях і непогано справляється з нескладними іграшками. Камера знімає посередньо, але рядового споживача така якість влаштує з головою. Ну і 1,5-2 дні роботи від однієї зарядки при досить інтенсивному завантаженні – непоганий показник.
А ще Redmi Note 4X буває рожевого кольору. Словом, дівчаткам подобається.
4900 грн
Це покоління смартфонів Moto вже відходить в історію, поступаючись місцем актуальному G5, але якщо пошукати, то ще можна знайти.
Смартфон, про який НВ докладно писало, є розумним вибором для любителів… розумного вибору.
Так, це не дуже емоційний апарат. Але за свої гроші він пропонує непоганий фарш, включаючи 5,5-дюймовий екран (Full HD, IPS), Snapdragon 617, 16-мегапіксельну камеру, підтримку двох сім-карт і сканер відбитків.
Екран, до речі, дуже хороший, як на такі гроші. “Голий” Android багатьом припаде до смаку. Камера дуже хороша. Багато смартфонів подорожче знімають відчутно гірше.
Є у G4 Plus фірмова “фішка” – активний дисплей, яким найчастіше можуть похвалитися тільки апарати відчутно дорожче. Функція дозволяє відображати певну інформацію на вимкненому екрані. Страшенно зручно.
4200 грн
Це, звісно, не та Nokia, яку багато хто чекав. На ділі Nokia 3 – це цілком звичайний китайський смартфон. Але своїх грошей він цілком вартий.
Радують 5-дюймовий екран з IPS-матрицею, підтримка двох сім-карт і відносно непогана 8-мегапіксельна камера. Ну а найбільше радує чистий Android без всіляких там оболонок, надбудов і інших фантазій.
Корпус пластиковий, але виглядає Nokia 3 цілком ефектно. Словом, покупка цього апарату однозначно виділить вас з натовпу “сірих” власників приїдлих “сяомі-мейзу-леново”.
4500 грн
Скептики сміялися, коли TP-Link – бренд, найбільше відомий у нас недорогими роутерами – взявся за смартфони.
Але треба визнати, що у китайців непогано виходить. Смартфони зірок з неба не хапають, але своїх грошей точно варті.
Про 5-дюймовий смартфон Neffos X1 ми докладно писали.
Тут свіжий Android 7 і вельми пристойна камера, як на смартфон за такі гроші. І металевий корпус відмінної збірки.
В іншому – приємний смартфон без особливих претензій.
3900 грн
Непоганий 5-дюймовий смартфон за свої гроші. Жодних чудес продуктивності і досить посередня, але все ж не зовсім жахлива 13-мегапіксельна камера.
Зате тут відмінна якість збірки (як завжди у Huawei) і пристойний час автономної роботи (акумулятор ємністю 4000 мАг дозволяє отримувати до 2 днів при середньому завантаженні).
Y6 Pro – відмінний варіант для тих, хто розглядає смартфон як недорогий робочий інструмент. І нічого поганого в цьому, до речі, немає. Який сенс при такому ставленні до гаджетів купувати щось дуже дороге, не зрозуміло.
Повідомляється, що Foxconn зацікавлена в основних активах Nissan, зокрема, в її досвіді в галузі виробництва…
Як і було обіцяно, компанія Xiaomi почала поширювати велике оновлення HyperOS 2 для пристроїв Xiaomi,…
Портативні накопичувачі залишаються затребуваними гаджетами. При цьому багато хто віддає перевагу моделям SSD, хоч вони…
Компанія Realme спільно з відомою скандинавською студією промислового дизайну Valeur Designers розробила серію смартфонів Realme…
Microsoft опублікувала список ексклюзивних ігрових функцій Windows 11, щоб переконати користувачів оновитися з Windows 10.…
Компанія Google представила нову експериментальну модель штучного інтелекту Gemini 2.0 Flash Thinking, яка, ймовірно, стане…