Categories: Смартфони

Google змінила правила оновлення додатків для Android

Share
Час читання: 2 хв.

Як вдалося з’ясувати американська корпорація Google змінила правила оновлення ПЗ для пристроїв на базі Android, тобто смартфонів і планшетних комп’ютерів. Спеціально для цього «пошуковий гігант» надав всім розробникам нові API, завдяки яким вони можуть впровадити в своє програмне забезпечення дійсно зручне і корисне нововведення. Суть його в тому, що відтепер програми та ігор з магазину Google Play можуть оновлюватися в той час, коли ці програми вже використовуються, перебуваючи в активному стані в оперативній пам’яті мобільного пристрою. Нова розробка називається In-app Updates API, а її аналогів в даний час немає у Microsoft і Apple.

Компанія Google повідомила, що досить часто користувачі Android стикаються з неприємною ситуацією. Полягає вона в тому, що якщо на смартфоні включена автоматична установка оновлень, то цей процес може початися в самий невідповідний момент, наприклад, коли власник смартфона дивиться відео на YouTube. Це призводить до того, що додаток просто закривається, тому як починається процес його установки.

За допомогою In-app Updates API розробники можуть зробити так, щоб програми оновлювалися тоді, коли якісь додатки вже використовуються. На вибір доступні два різновиди реалізації даної можливості. Перший передбачає, що користувача сповістять про те, що починається процес установки оновлення, за яким він може спостерігати в режимі реального часу, а потім продовжить використання ПЗ з того місця, на якому він зупинився в останній раз.

Другий сценарій передбачає безшумне оновлення, яке встановлюється без сповіщення користувача, а відбувається це навіть тоді, коли програма вже використовується. По суті, нове рішення під назвою In-app Updates API представляє з себе спеціальний новий інтерфейс, що дозволяє додати в програму або ігру для отримання оновлень. Нова розробка Google вже доступна всім творцям додатків та ігор. Компанія сподівається, що її нове творіння швидко стане популярним.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024

    Стало відомо, коли представлять смартфони Samsung Galaxy S25

    Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…

    14.11.2024

    В OpenAI запропонували владі США та їхнім союзникам об’єднатися для протистояння Китаю у сфері ШІ

    Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…

    14.11.2024