Categories: Смартфони

Google змінила правила оновлення додатків для Android

Share
Час читання: 2 хв.

Як вдалося з’ясувати американська корпорація Google змінила правила оновлення ПЗ для пристроїв на базі Android, тобто смартфонів і планшетних комп’ютерів. Спеціально для цього «пошуковий гігант» надав всім розробникам нові API, завдяки яким вони можуть впровадити в своє програмне забезпечення дійсно зручне і корисне нововведення. Суть його в тому, що відтепер програми та ігор з магазину Google Play можуть оновлюватися в той час, коли ці програми вже використовуються, перебуваючи в активному стані в оперативній пам’яті мобільного пристрою. Нова розробка називається In-app Updates API, а її аналогів в даний час немає у Microsoft і Apple.

Компанія Google повідомила, що досить часто користувачі Android стикаються з неприємною ситуацією. Полягає вона в тому, що якщо на смартфоні включена автоматична установка оновлень, то цей процес може початися в самий невідповідний момент, наприклад, коли власник смартфона дивиться відео на YouTube. Це призводить до того, що додаток просто закривається, тому як починається процес його установки.

За допомогою In-app Updates API розробники можуть зробити так, щоб програми оновлювалися тоді, коли якісь додатки вже використовуються. На вибір доступні два різновиди реалізації даної можливості. Перший передбачає, що користувача сповістять про те, що починається процес установки оновлення, за яким він може спостерігати в режимі реального часу, а потім продовжить використання ПЗ з того місця, на якому він зупинився в останній раз.

Другий сценарій передбачає безшумне оновлення, яке встановлюється без сповіщення користувача, а відбувається це навіть тоді, коли програма вже використовується. По суті, нове рішення під назвою In-app Updates API представляє з себе спеціальний новий інтерфейс, що дозволяє додати в програму або ігру для отримання оновлень. Нова розробка Google вже доступна всім творцям додатків та ігор. Компанія сподівається, що її нове творіння швидко стане популярним.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Xiaomi 15 на базі чіпа Snapdragon 8 Elite вийде 23 жовтня

    Компанія Xiaomi оголосила дату презентації свого нового флагманського смартфона — Xiaomi 15. Пристрій, який буде…

    28.09.2024

    ШІ-смартфон Rabbit R1 виявився нікому не цікавим

    Глава компанії Rabbit, Джессі Лю, повідомив про те, що фірмовий ШІ-смартфон Rabbit R1 виявився нецікавим…

    28.09.2024

    Окуляри Apple Vision Pro отримають потужний чип M5 і підтримку ШІ

    Окуляри Apple Vision Pro мають потужний чіп M5 і підтримку штучного інтелекту. Компанія Apple розпочала…

    28.09.2024

    Стратегія Age of Mythology: Retold запустила тестування майбутнього контенту

    Стратегія Age of Mythology: Retold запустила тестування майбутнього контенту, дотримуючись успішного старту останнього ремейку від…

    28.09.2024

    Exynos 2400e проти Exynos 2400: чим відрізняються процесори Galaxy S24 FE

    Після кількох місяців очікувань Samsung офіційно представила Galaxy S24 FE, нову модель у лінійці Galaxy…

    28.09.2024

    Наступна функція безпеки WhatsApp виділятиме небезпечні посилання перед натисканням

    Незабаром WhatsApp запровадить нову функцію, яка дозволить користувачам виявляти небезпечні посилання ще до їх відкриття.…

    28.09.2024