Приблизний час читання: 4 хв

Головний дизайнер компанії Apple розповів про майбутнє IPhone

0

Джонні Айв – головний дизайнер «яблучної» компанії, розповів, що очікує шанувальників IPhone в майбутньому. За його словами, IPhone X – це тільки початок шляху, по якому мають намір йти розробники, і далі буде тільки краще.

Джонні розказав про те, що команда розробників завжди прагнула об’єднати корпус пристрою і безпосередньо дисплей, що у них вийшло тільки з виходом IPhone X. Він розповів, що фахівці витратили цілих п’ять років на створення цього пристрою, причому зовнішній вигляд нового смартфона був узгоджений ще в початку розробки, але вихід готового продукту відкладався з року в рік в зв’язку з виникаючими труднощами. Також він пояснив, що буква X в назві моделі не означає, що він був випущений до десятиріччя випуску першого IPhone. Айв додав, що фахівці мають намір покращувати систему Face ID, щоб та працювала у фоновому режимі, не звертаючи на себе увагу.


За його словами, компанія Apple буде розвивати ідеї безрамкових смартфонів і далі, і IPhone X – це тільки початок нової лінійки удосконалюються пристроїв.
Відзначимо, що компанія Apple не стала співпрацювати з Samsung, побоюючись, що ті можуть вкрасти деякі технологічні ідеї. Тому компанія продовжує спільну роботу з LG Display.

джерело

Читайте також  Стали відомі всі характеристики Google Pixel 4a 5G

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут