Categories: Смартфони

Google придумала новий спосіб боротьби з вірусами на Android

Share
Час читання: 2 хв.

Розробники «Корпорації добра» почали випробування нової системи захисту користувачів, яка активується при спробі входу в обліковий запис Google. Про це йдеться в офіційному блозі пошукового гіганта. Нововведення передбачає задіяння JavaScript для сканування пристрою на предмет шкідливих компонентів, перешкоджаючи авторизації щоб уникнути крадіжку облікових даних шахраями з метою подальшої компрометації аккаунта і його використання в особистих цілях.

Відтепер щоразу при вході на сторінку авторизації, пояснюють розробники, буде виконуватися оцінка ризику. У разі виявлення на пристрої шкідливого або іншого підозрілого ПО, система заборонить авторизацію до моменту очищення пам’яті. А щоб користувачеві було легше впоратися із завданням, спеціальні алгоритми вкажуть на конкретні програми, які підривають безпеку пристрою і тим самим перешкоджають входу в обліковий запис.

Щоб перевірка відбулася, необхідно, щоб в ньому не була відключена робота JavaScript. Незважаючи на те що у переважної більшості користувачів дана надбудова включена за замовчуванням, деякі вважають за краще відключати її. У цьому випадку буде потрібно активувати JavaScript, перейшовши в налаштування JavaScript в конфігураціях свого браузера і пересунувши повзунок активації в положення «вкл.». Так ви будете впевнені, що безпеки вашого профілю ніщо не загрожує.

У разі, якщо ваш обліковий запис було скомпрометована раніше, алгоритми Google зрозуміють це і запропонують оцінити завдані збитки і способи повернення контролю. При бажанні ви завжди можете самостійно перевірити, які програми і сервіси мають доступ до вашого облікового запису . Для цього перейдіть в розділ безпеки, де представлений повний перелік ПО, якому дозволено доступ до вашої інформації, збереженої на серверах Google.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Хакери заволоділи даними про місцезнаходження мільйонів користувачів смартфонів iPhone та Android

    Недавня хакерська атака на Gravy Analytics — це реальний сигнал тривоги, адже через неї під…

    14.01.2025

    Ризики Temu: чи можна довіряти платформі, яка може збирати ваші персональні дані

    Додаток Temu, який привернув увагу завдяки своїм великим знижкам на товари з Китаю, зараз потрапив…

    14.01.2025

    Кінець епохи: Nokia завершує випуск смартфонів

    HMD Global оголосила, що всі смартфони під брендом Nokia більше не будуть вироблятися, і позначила…

    14.01.2025

    Android отримає вдосконалення: Google виправить проблему трьохкнопкового управління

    Техноблогер Мішаал Рахман "розібрав" бета-версію Android 16 і відшукав там цікаву приховану функцію. Якщо вона…

    14.01.2025

    Apple відмовилася від планів випустити складаний iPhone

    За останніми чутками, Apple не вдасться випустити складаний смартфон у цьому році. Відомий аналітик Мінґ-Чі…

    14.01.2025

    iPad 11 стане ще потужнішим: новий процесор і вдосконалена пам’ять

    Аналітик Bloomberg Марк Гурман опублікував інсайдерський звіт про можливі характеристики нового базового планшета Apple. Він…

    14.01.2025