Categories: Смартфони

Google придумала новий спосіб боротьби з вірусами на Android

Share
Час читання: 2 хв.

Розробники «Корпорації добра» почали випробування нової системи захисту користувачів, яка активується при спробі входу в обліковий запис Google. Про це йдеться в офіційному блозі пошукового гіганта. Нововведення передбачає задіяння JavaScript для сканування пристрою на предмет шкідливих компонентів, перешкоджаючи авторизації щоб уникнути крадіжку облікових даних шахраями з метою подальшої компрометації аккаунта і його використання в особистих цілях.

Відтепер щоразу при вході на сторінку авторизації, пояснюють розробники, буде виконуватися оцінка ризику. У разі виявлення на пристрої шкідливого або іншого підозрілого ПО, система заборонить авторизацію до моменту очищення пам’яті. А щоб користувачеві було легше впоратися із завданням, спеціальні алгоритми вкажуть на конкретні програми, які підривають безпеку пристрою і тим самим перешкоджають входу в обліковий запис.

Щоб перевірка відбулася, необхідно, щоб в ньому не була відключена робота JavaScript. Незважаючи на те що у переважної більшості користувачів дана надбудова включена за замовчуванням, деякі вважають за краще відключати її. У цьому випадку буде потрібно активувати JavaScript, перейшовши в налаштування JavaScript в конфігураціях свого браузера і пересунувши повзунок активації в положення «вкл.». Так ви будете впевнені, що безпеки вашого профілю ніщо не загрожує.

У разі, якщо ваш обліковий запис було скомпрометована раніше, алгоритми Google зрозуміють це і запропонують оцінити завдані збитки і способи повернення контролю. При бажанні ви завжди можете самостійно перевірити, які програми і сервіси мають доступ до вашого облікового запису . Для цього перейдіть в розділ безпеки, де представлений повний перелік ПО, якому дозволено доступ до вашої інформації, збереженої на серверах Google.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло

Останні записи

Microsoft запустила Copilot Search: конкурента Google на базі ШІ

Штучний інтелект поступово починає замінювати традиційні пошукові системи. На початку березня компанія Google розширила можливості…

03.04.2025

TikTok загрожує штраф у €500 млн від ЄС за передачу даних європейців

Компанія ByteDance, власник сервісу коротких відео TikTok, може бути оштрафована на €500 млн. за незаконну…

03.04.2025

Мита Трампа обвалили техноринок: Apple втратила $250 млрд за день

Вартість акцій компаній із так званої «чудової сімки» різко обвалилася після того, як екс-президент США…

03.04.2025

iPhone 17 Pro отримає покращений телеоб’єктив 48 Мп із зменшеним 3,5-кратним оптичним зумом

Серія iPhone 17 може отримати суттєві оновлення, оскільки Apple прагне покращити всі ключові аспекти своїх…

03.04.2025

Як Apple планує справитися з підвищенням цін на iPhone

3 квітня президент США Дональд Трамп оголосив про введення нових мит на імпорт із інших…

03.04.2025

У Windows з’явилася корисна функція

У Windows 11 з’явилася функція, що дозволяє встановлювати оновлення без необхідності перезавантаження комп’ютера. Інструмент Windows…

03.04.2025