Сьогодні пройшла шалено нудна і передбачувана презентація нової моделі OnePlus. Новинка отримала назву OnePlus 6T і стала за фактом трохи допрацьованим варіантом OnePlus 6. Новий флагман обнулив попередника, випущеного в травні нинішнього року. Співіснування цих двох моделей неможливо, одна повністю замінює іншу, тому з приходом сьогоднішнього дебютанта зупинили конвеєр з виробництва «шістки».
Виробник намагався привнести в OnePlus 6T свіжий вітер змін, щоб не відставати від часу і актуальних тенденцій. Що ж в ньому поміняли і чим він кращий старої моделі?
Відверто кажучи, зміни виявилися не самими оригінальними і навіть в деяких моментах погано сприйнятими фанатами марки. Зокрема, якщо раніше за цю фішку виробник наполегливо тримався, то в нинішньому році рішуче від неї відмовився – це 3,5 мм міні-джек. Якщо порівнювати з попередником, то з точки зору дизайну є відмінності: гаджет отримав дисплей з каплевидним вирізом на манер Oppo R17 і з огляду на те, що сканер відбитків пальців (Screen Unlock) інтегрували в екран, він зник з тильної панелі. Заявлена швидкість розблокування – 0,34 секунди. В цілому дизайн вийшов спокійним і позбавленим індивідуальності. Матеріали колишні: скляні панелі з двох сторін і металева рамка. Серйозний недолік – слизький корпус. Але тепер смартфон отримав шосте покоління загартованого скла Gorilla Glass.
Тут встановлено дисплей з трохи більшою діагоналлю 6,41 дюйма, створений за технологією Optic AMOLED – точно так само, як і на звичайній шістці. Роздільна здатність залишилося такою самою, а формат змінився: 2280х1080 точок і співвідношення сторін 19,5: 9. Якщо в плані екстер’єру, дисплея і деяких інших моментів OnePlus 6T відрізняється від OnePlus 6, то апаратна частина тут ідентична. Втім, іншого і не варто очікувати. Тут встановлено Snapdragon 845 і як і раніше запропонували 6/8 Гб оперативної пам’яті, відмовившись від ідеї вражати надлишковими 10 Гб. Вбудованої пам’яті 128 Гб або 256 Гб. Підтримки карт microSD знову немає.
Покращення не торкнулися і фронтальної камери, що отримала 16 Мп датчик. На перший погляд здається, що основна камера залишилася колишньою в порівнянні з тією, що ми бачили в OnePlus 6: подвійний модуль з сенсорами на 16 Мп + 20 Мп. В якості основного встановлений інший датчик, Sony IMX519 і світлосилу залишили без змін – f / 1.7. Другий сенсор – Sony IMX376K. Але компанія заявляє, що допрацювала ПО, запросивши професійних фотографів, вдосконалила автоматичний режим, портретний режим, нічну зйомку з багаторівневою обробкою кадрів і з’явилася функція Studio Lighting аналог «Портретного освітлення» у iPhone, що дозволяє створювати знімки з ефектом освітлення «студійної» якості.
Ємність акумулятора збільшили з 3300 мАг до 3700 мАг, це приємний бонус. Але в повсякденному використанні якоїсь істотної різниці користувач навряд чи відчує, але сам виробник заявляє про приріст часу роботи на 23%. Зате оновили Android, на зміну Oreo прийшла ОС Android Pie з фірмовим інтерфейсом OxygenOS 9. Інші характеристики успадковані у прародителя і тут за стандартом: порт USB Type-C, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11ac, NFC, GPS, підтримка двох SIM- карт і швидкої зарядки Fast Charge.
Прориву не відбулося. Уже передбачуване оновлення у виконанні OnePlus, рецепт випробуваний на OnePlus 3T і 5T. Кардинальних змін мало: збільшили екран, з’явився дисплейний датчик, батарейка збільшеної місткості, трохи поліпшили камеру, «моноброву» звузили до розміру краплі і все, в іншому OnePlus 6 і 6T однакові. Платити за новий флагман пропонують $ 549 за версію 6/128 Гб, $ 579 – 8/128 Гб і $ 629 за модифікацію 8/256 Гб. У продаж новинка надійде 1 листопада в Північній Америці і з 6 листопада його зможуть придбати користувачі в Європі. А ще компанія підтвердила, що вона почне продавати свої продукти через салони одного з найбільших операторів стільникового мережі в США – T-Mobile.
Технічні характеристики OnePlus 6T:
Довгоочікуване оновлення One UI 7 дуже швидко дістанеться до безлічі гаджетів під брендом Galaxy. У…
Apple працює над розширенням своєї функції виявлення падінь, спочатку розробленої для Apple Watch, на інші…
Microsoft готує радикальну зміну екрану смерті у новому оновленні Windows 11. Замість звичного синього екрану…
Google несподівано відкрила безкоштовний доступ до експериментальної версії своєї передової нейромережі Gemini 2.5 Pro для…
Ми живемо у дивовижний час: штучний інтелект зі сторінок фантастики стрімко входить у наше життя.…
Компанія TSMC прискорила підготовку до масового випуску 2-нм чіпів, і перші партії надійдуть у виробництво…