LG G7 ThinQ хоч вийшов із запізненням, компанія пропустила виставку MWC 2018 і тільки в травні викотила флагман. Сам виробник виділив кілька фішок смартфона: хороший дисплей, відмінний звук, захищений корпус і якісні камери. Саме тильний здвоєний модуль став об’єктом вивчення фахівців DxOMark, які за традицією виставили свої оцінки пристрою як камерофону.
Ті фото, що видає LG G7 ThinQ частково радують, автоматичний режим працює гідно і дуже вдало передані кольору на знімках. Але все це справедливо для тих випадків, коли фото створюються в умовах гарного зовнішнього освітлення, але з його погіршенням втрачається і якість фото. Камера демонструє хороший динамічний діапазон, в більшості сценаріїв правильно передає баланс білого, грамотно вибирає експозицію і може похвалитися натуральної передачею кольору. Проблема камери LG G7 ThinQ – «мильні» краю і недостатня різкість. Чи не зразок для наслідування поведінку камери при зйомці в портретному режимі, а також відзначають не найкращу роботу автофокусу при зйомці відео. Малоефективною виявилася і система оптичної стабілізації зображення, яка погано справляється з тремтінням.
Згідно з даними, опублікованими відомим інсайдером Марком Гурманом, компанія Apple знаходиться на завершальному етапі тестування…
Google оголосила про запуск експериментальної версії нейромережі Gemini 2.5 Pro для всіх користувачів додатка Gemini,…
Компанія Corning анонсувала запуск нового продукту Gorilla Glass Ceramic. Це захисне скло розроблене для покращення…
Старт продажів смартфона Google Pixel 9a, який мав відбутися цього тижня, перенесли. Компанія Google пояснила…
Протягом наступного десятиліття досягнення в галузі штучного інтелекту (ШІ) значно зменшать потребу в людській праці…
Національний мобільний оператор "Київстар" отримав дозвіл на використання нового коду мережі 707, що стане важливим…