Categories: Смартфони

Huawei розкрила дизайнерські недоліки iPhone XR

Share
Час читання: 2 хв.

Про те, що дисплейні рамки iPhone XR будуть товщі, ніж у iPhone XS і XS Max, було відомо ще до презентації апаратів. Через конструктивних особливостей LCD-матриці, яка застосовується при виробництві 6,1-дюймової моделі, виробник був змушений пожертвувати її зовнішньою привабливістю. Але, як виявилося, рамки були не єдиною жертвою і Apple довелося зробити виїмку у верхній частині дисплея iPhone XR майже на третину більше, ніж у iPhone XS Max, незважаючи на меншу діагональ.

Настільки цінну інформацію ще до початку продажів iPhone XR розкрила Huawei в рамках заходу, присвяченого релізу Huawei Mate 20. Представники компанії продемонстрували глядачам слайд презентації, на якому порівняли товщину рамок і виїмки фірмової новинки з рішеннями свого основного конкурента. На зображенні видно, що товщина рамок iPhone XS Max дорівнює 4 мм, а розмір виїмки – 34,5 мм, в той час як у iPhone XR рамки товщі на 1,1 мм, а «козирок» довша на 0,6 мм.

Виїмка в дисплеї iPhone XR

Але найцікавіше в цій ситуації навіть не те, звідки у Huawei з’явилися такі цінні дані, а то, чому виїмка в дисплеї iPhone XR виявилася навіть більше, ніж у 6,5-дюймового смартфона. Чи означає це, що апаратний комплекс розпізнавання осіб, яким оснащується умовно доступна модель 2018 року, має інший набір компонентів, ніж інші смартфони Apple? Швидше за все немає, а причина збільшення розміру виїмки криється в особливостях конструкції тієї ж LCD-матриці, через яку виробнику довелося робити рамки ще й для «чубчика».

iPhone XR – кращий смартфон 2018 року

Як би там не було, iPhone XR, на мою думку, залишається найпривабливішим смартфоном Apple 2018 року. Незважаючи на менш технологічну зовнішність, ніж у iPhone XS або тим більше XS Max, XR здатний запропонувати користувачам порівняти з флагманськими рішеннями набір функцій, прийнятну ціну і не в приклад більш привабливі забарвлення корпусу.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024