Названа дата презентації Lenovo S5 Pro

0

На жовтень припаде чимало прем’єр нових смартфонів і Lenovo теж готує свій реліз. Ще 1 жовтня мала відбутися презентація повноекранного слайдера Lenovo Z5 Pro, але озвучена дата позаду, а анонсу так і немає. Тим часом віце-президент компанії сьогодні опублікував тизер-запрошення на майбутній івент, який пройде 18 жовтня. Передбачається, що героєм прес-заходу буде Lenovo S5 Pro, який стане позиціюватися як прокачана версія Lenovo S5.

На рівні припущень говорять про те, що новинка запропонує здвоєну фронтальну камеру і два об’єктиви на задній панелі. За іншими прогнозами це буде ще один мобільник після Samsung Galaxy A9 з основною камерою, яка має 4 об’єктиви. Начинка буде аж ніяк не флагманська. Lenovo S5 Pro отримає 8-ядерний чіпсет Snapdragon 636, 5,7-дюймовий екран, який може зайняти більше 95% лицьової поверхні, а також тут реалізують дисплейний біометричний датчик.

З інших характеристик новинки відомо лише те, що основна камера пропонує 2-кратний оптичний зум. Більше про сам смартфон і цінники на нього дізнаємося через тиждень, коли і відбудеться офіційний анонс.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут