Зараз співробітники Google активно працюють над проектом під назвою Project Strobe, який повинен бути завершений до кінця нинішнього року. Він захистить користувачів смартфонів і планшетів від витоку будь-яких даних. Після впровадження такого ПО в операційну систему Android, наприклад, програми позбудуться можливості запитувати відразу купу дозволів одночасно. Всі дозволи потрібно буде видавати не відразу при першому запуску програми, а потім в процесі використання.
Більш того, користувачі Android зможуть нарешті легко і просто відмовлятися від того, щоб видати якомусь додатку доступ до того, що їм потрібно. Наприклад, якщо додаток «Погода» запросить доступ до GPS, то їй його можна буде не видавати, вказавши потрібний регіон самостійно. Простіше кажучи, співробітники Google підгледіли концепцію системи захисту особистих даних у операційній системі iOS, де вона реалізувала вже як багато років.
Всі ці нововведення почнуть впроваджуватися в Android з січня 2019 року, а торкнутися вони повинні всі мобільні пристрої і планшетні комп’ютери, що працюють на базі операційної системи. Судячи з усього, цей самий Project Strobe виявиться вбудований не в саму ОС, а в патчі для її системи безпеки, в результаті чого в остаточному підсумку власники всіх моделей електронних гаджетів отримають надійну систему захисту від витоку особистих даних, яка буде працювати незалежно від використовуваної прошивки.
У січні Xiaomi представить механічну клавіатуру MK 71 Pro, яка отримає 71-клавішний формат, ручку, що…
Коли я пишу ці слова, до релізу iPhone 17 залишається близько десяти місяців, але вже…
Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…
Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…
Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…
Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…