Categories: Смартфони

Google почала платити гроші користувачам Android

Share
Час читання: < 1 хв.

Лічені години назад Сувонскій окружний суд зобов’язав компанію Google платити гроші користувачам Android за те, що вони купують, тобто додатки, фільми, відеоігри, книги, музику і будь-який інший контент. Це не жарт, а реальний факт. Справа полягала в тому, що 10-річна дитина без відома матері накупив різного контенту на суму в $ 1627, які списали з карти без запиту будь-яких паролів або ж CVC-коду.

У підсумку, суд порахував винними в цій справі відразу двох осіб – мати дитини, а також компанію Google. Остання повинна виплатити потерпілій 50% від суми позову, тобто $ 813,5. Решта витрати лягають на жінку, яка через свою дитину опинилася у вкрай неприємній ситуації. Також суд рекомендував всім іншим судам при розгляді схожій ситуації надходити аналогічним чином, так як «пошуковий гігант» забезпечує в Android недостатньо хороший захист від списань грошей.

На думку суду, компанія Google несе повну відповідальність за управління платіжною інформацією своїх клієнтів. У зв’язку з цим, вона зобов’язана запобігати будь-якими доступними способами використання кредитної картки без відома власника. Простіше кажучи, в операційній системі Android при кожному здійсненні платній операції гроші потрібно обов’язково вводити пароль від аккаунта, або ж CVC-код від картки. Оскільки такого захисту в ОС немає, суд встав на сторону жінки, але задовольнив її прохання в повному обсязі, а лише наполовину.

Таким чином, тепер компанія Google почала платити гроші користувачам Android. Виходить, що будь-яка людина може повернути щонайменше 50% від вартості будь-яких покупок, проте остаточне рішення звичайно ж залишається за судом.

 

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024

    AirPort більше не повернеться: Apple не планує випускати нові роутери

    Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…

    22.12.2024

    AirPods Pro 3 отримають нову функцію: вбудований пульсометр

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…

    22.12.2024

    Google йде на поступки: пошук може стати опціональним на смартфонах

    Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…

    22.12.2024

    Як відновити вкрадений телефон і заблокувати доступ до ваших даних

    Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…

    22.12.2024

    Високі витрати і невиправдані результати: що стримує розробку GPT-5 від OpenAI

    Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…

    22.12.2024