Офіційна прем’єра нової iOS 12 відбулася 17 вересня. Незважаючи на ряд нововведень, чергове програмне забезпечення для iPhone вийшло не найвдалішим – і на те є кілька причин.
Тонкі грані і «плоскі» іконки вперше з’явилися в iOS 7, представленої ще в 2013 році. Багато тоді критикували новий дизайн ПО за його «бездушність» та відхід від традиційного «об’ємного» стилю іконок, знайомого ще з першого iPhone. Однак поступово новий дизайн завоював свою аудиторію і здавалося, що дизайнерська революція Apple в кінці кінців вдалася.
Проте, час не стоїть на місці, і на зробленому колись ривку вперед далеко не виїхати. За п’ять з гаком років змінився як зовнішній вигляд смартфонів, так і їх основні функції та завдання, а стиль iOS, незважаючи на функціональні зміни (оновлений «Центр повідомлень» і новий принцип роботи режиму “Не турбувати”), до сих пір залишається колишнім. Втім, як повідомляють анонімні джерела з Apple, в компанії вже відчувають розчарування аудиторії відсутністю нового дизайну і готуються повторити революцію 2013 року в майбутньої iOS 13. Ось тільки не факт, що новим програмним забезпеченням зможуть скористатися власники iPhone 8 і старіших моделей.
Нова iOS 12 значно прискорила роботу додатків за рахунок оптимізації роботи системи. Так, наприклад, клавіатура тепер відкривається на 50% швидше, ніж раніше (втім, візуально ви цього не помітите), а камера – на всі 70%. Якщо раніше користувачі Apple були обурені тим, що компанія уповільнює роботу iPhone, в цей раз все зовсім по-іншому: швидше стали працювати навіть iPhone 5s і iPad Air 2013 року. Але ось проблему з батареєю в Apple так і не вирішили.
iPhone при інтенсивному використанні як і раніше розряджається швидше, ніж триває робочий день. Це незручно, якщо більша частина роботи пов’язана з телефоном або якщо iPhone використовується в якості модему. Може бути, Apple і правда варто налаштувати нове ПЗ так, щоб воно заощаджувало заряд батареї, замість того, щоб прискорювати ті функції, на швидкість роботи яких ніхто не скаржився?
На нових iPhone XS, XS Max і XR, а також на торішньому iPhone X, з’явилася підтримка Memoji – ідейного і більш «одухотвореного» послідовника Animoji, представленого в 2017 році. Тепер користувач iPhone може створити анімовану копію самого себе, майже як на Samsung. Але давайте відверто: чи часто ви або ваші знайомі користуєтеся цією програмою? Більш того, використовувати їх часто незручно: простіше набрати текст і відправити, ніж створити анімоване відео, щоб донести до співрозмовника важливі думки.
Нарешті, одна з головних особливостей iOS 12 – статистика екранного часу. Завдяки цій функції користувач зможе не тільки відслідковувати, скільки часу у нього йде на певні програми, але і визначити ліміт використання тієї чи іншої програми, щоб не відволікатися від важливої роботи. На ділі ж ця функція використовується як цікава інформація, яку користувач переглядає раз на місяць через простого інтересу. Навряд чи бажання Apple допомогти своїм користувачам правильно розподіляти свій час буде сприйнято на ура й гідно оцінили.
Apple вирішила скоротити доступність своїх сервісів у росії, і це стало першим таким кроком із…
Нещодавно побачив новину про дату презентації Unpacked 2025, і це реально зачепило мою увагу! Samsung…
За інформацією видання Android Authority, Google розширить можливості фірмових смартфонів Pixel з налаштування екрану блокування.…
Розробники GSC Game World підтвердили успішний комерційний запуск S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, який не…
Найпопулярніший у США бренд домашніх інтернет-роутерів можуть заборонити до продажу в країні через побоювання, що…
Apple може зітхнути з полегшенням: незважаючи на підготовку торговельних обмежень щодо товарів з Китаю, аналітики…