Samsung Galaxy A9 Star Pro став першим в світі смартфоном з чотирма камерами

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Світ постійно розвивається, а допомагають йому в цьому найбільші IT-компанії. За останні роки дуже великих успіхів домоглися бренди з Китаю, однак намагаються не відставати від них і відомі виробники. Щоб порадувати своїх фанатів хоч якимись інноваціями, був створений телефон під назвою Samsung Galaxy A9 Star Pro. Він, не дивлячись на свою довгу підозрілу назву, має унікальну особливість, зустріти яку раніше в мобільних пристроях було неможливо.

Як вдалося з’ясувати 17 вересня 2018 року, телефон Samsung Galaxy A9 Star Pro являє собою перший в світі смартфон, оснащений відразу чотирма камерами, причому всі вони знаходяться саме на задній кришці, про це повідомляє ресурс AllAboutSamsung, який як доказ приводить зображення майбутньої новинки. На ньому можна побачити якийсь клон Galaxy S9, але з іншою тильною кришкою і без сильно вигнутого екрана.

Купити майбутню новинку, зі слів джерела, можна буде в чорному, блакитному і рожевому кольорах. Тильна кришка виявиться виконана зі скла, а крім камери з чотирма об’єктивами на ній вдасться виявити сканер відбитків пальців, що працює на основі оптики. Офіційний анонс телефону Samsung Galaxy A9 Star Pro відбудеться 11 жовтня 2018 року, тобто трохи менше ніж через один місяць. Прямо «з коробки» на апарат виявиться встановлена ​​операційна система Android 8.1 Oreo.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Очікується, що за рахунок цілих чотирьох камер телефон зможе робити фотографії з унікальними ефектами, в тому числі з розмиванням заднього фону, силу якого можна буде регулювати самостійно. Крім того, користувачів чекає 5-кратний оптичний зум без втрати якості. Апаратною основою мобільного пристрою виявиться 8-ядерний процесор Snapdragon 710, тоді як решта «залізо» буде включати в себе 4/6 ГБ оперативної і 64/128 ГБ постійної флеш-пам’яті. Смартфон увійде в цінову категорію трохи нижче флагманської.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.