Xiaomi Poco F1 пройшов серію тестів на міцність

Час читання: < 1 хв.

Творець YouTube-каналу JerryRigEverything оцінив довговічність нового Xiaomi Poco F1, провівши серію тестів. Популярний блогер виклав ролик з випробуванням і зазначив, що цей смартфон виходить на перше місце в рейтингу найбільш міцних гаджетів.

Реклама

У відеоролику Poco F1 проходить через безліч тестів довговічності. Першим з цих випробувань є довговічність екрану Gorilla Glass, який, як кажуть, стійкий до подряпин від таких предметів, як ключі та монети, які можуть перебувати в кишені. Під час тесту було зазначено, що телефон має слабку водостійкість, пластиковий корпус менш стійкий до подряпин, ніж метал або скло, а датчик відбитків пальців добре захищений від пошкоджень.

Зараз читають  Xiaomi представила першу зовнішню сонячну панель

Ключовою частиною тіста довговічності є випробування на вигин, яке виконується останнім. Poco F1 проходить чотири випробування на вигин і не показує пошкоджень навіть після цього. «Poco F1 може бути одним з найбільш конструктивних коли-небудь створених телефонів Xiaomi», – робить висновок блогер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.