Скріншоти Android Oreo з EMUI 6 на Huawei Mate 9 з’явилися в мережі

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Huawei активно тестує Android Oreo для Huawei Mate 9, але першим смартфоном компанії, що постачатиметься з новою версією ОС, буде нова версія Huawei Mate 10, яка, як очікується, буде представлена ​​16 жовтня.

Незважаючи на це, деякі смартфони високого класу Huawei отримають оновлення Android Oreo, і, Huawei Mate 9 буде першим, хто отримає його.

Скріншоти Android Oreo з EMUI 6 на Huawei Mate 9 з'являються перед випуском

Серед нових функцій нове оновлення додасть у Mate 9 – новий варіант, який дозволить користувачам вибрати роздільну здатність екрана (720p або 1080p). Крім того, Huawei додав кнопку, яку користувачі Mate 9 можуть розмістити на панелі навігації. Кнопка зробить панель навігації невидимою, коли натиснута. Для того, щоб вона знову з’явилося, потрібно провести пальцем.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Режим “картинка в картинках” також присутній, а також поліпшені обмеження фонового додатку та канали сповіщень.

І нарешті, нова навігація доступна для тих, хто особливо не радий використовувати навігаційну панель. Це, по суті, рухлива плаваюча кнопка, яка замінює панель навігації та може використовуватися за допомогою жестів, таких як слайд, щоб вийти на головну.

Ми додали лише кілька скріншотів, але їх набагато більше, а також докладніше про Android Oreo та EMUI 6 за посиланням нижче.

джерело: XDA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.