Новий флагман Samsung випробували на міцність і вогнестійкість

1
136

Представлений раніше в цьому місяці флагманський смартпед Samsung Galaxy Note9 потрапив в руки популярного відеоблогера Зака ​​Нільсона. Автор YouTube-каналу JerryRigEverything провів фірмовий тест на міцність, щоб оцінити якість збірки і довговічність гаджета при повсякденному використанні. Для цього апарат піддався ряду жорстких випробувань.

У плані зовнішнього вигляду, матеріалів і устаткування Galaxy Note9 мало чим відрізняється від торішнього Galaxy Note8 або новішого Galaxy S9. Отже, його металева рама і скло Gorilla Glass спереду і ззаду дряпаються так само, як і попередники. Сканер відбитків пальців, розташований під основною камерою, легко покривається подряпинами, але на його роботу це ніяк не впливає.

Коли Зак нагрів екран Galaxy Note9 вогнем, той, традиційно для AMOLED-матриць, побілів, але потім повернувся до нормального стану, що дуже нетипово для подібних екранів. Зазвичай пікселі на AMOLED-дисплеях так і залишаються білими після вигоряння.

Ще однією цікавою особливістю смартпеда стали від’єднуючі кнопки. Якщо прикласти достатнє зусилля, їх можна витягнути з корпусу. Чим зумовлене таке конструкторське рішення – неясно.

Також блогер перевірив на міцність фірмовий стилус S Pen, але аксесуар при згинанні зламався навпіл.

джерело: youtube.com

Загрузка...

1 коментар

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут