Categories: Смартфони

Google вирішила найбільш ненависну проблему Android

Share
Час читання: 2 хв.

У операційній системі Android, якій у вересні нинішнього року виповниться рівно 10 років, є багато переваг, проте і мінусів вистачає. На щастя, останніх стає з кожним роком все менше. Ще в другу версію цієї ОС компанія Google додала функцію створення резервних копій даних, однак працювала вона вкрай погано, та й далеко не всю інформацію зберігала. З тих пір мало що змінилося, проте незабаром все нарешті зміниться.

Зараз, якщо людина змінює один Android-смартфон на інший, він змушений переносити більшу частину даних вручну, самостійно встановлюючи програми та виробляючи настройки різного роду ПО. Це дуже набридає, адже надходити так доводиться навіть про простій перепрошивке мобільного пристрою. У операційній системі Android 6.0 Marshmallow в 2016 році компанія Google спробувала виправити цей недолік, запровадивши інтеграцію з сервісом GDrive, проте особливого ефекту це не принесло.

Одна з причин, по якій мільйони людей ненавидять Android в 2018 році, полягає у відсутності можливості зробити повноцінну резервну копію всіх даних, щоб потім «розгорнути» її на іншому мобільному пристрої і продовжити нею користуватися вже через 5 хвилин базової установки. На щастя, компанія Google нарешті зважилася на те, щоб виправити саму ненависну проблему «зеленого робота».

Журналісти з’ясували, що в наступній версії операційної системи Android, якою може опинитися Android 10 або навіть Android 9.1, компанія Google представить повністю нову систему резервного копіювання даних. При її створенні розробники врахують всі побажання користувачів, зробивши процес перенесення інформації з одного електронного пристрою на інший максимально простим, зрозумілим і зручним. Таким чином, появу такого нововведення варто чекати в 2018 – 2019 роках.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024

    AirPort більше не повернеться: Apple не планує випускати нові роутери

    Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…

    22.12.2024

    AirPods Pro 3 отримають нову функцію: вбудований пульсометр

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…

    22.12.2024

    Google йде на поступки: пошук може стати опціональним на смартфонах

    Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…

    22.12.2024

    Як відновити вкрадений телефон і заблокувати доступ до ваших даних

    Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…

    22.12.2024

    Високі витрати і невиправдані результати: що стримує розробку GPT-5 від OpenAI

    Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…

    22.12.2024