Categories: Смартфони

Google вирішила найбільш ненависну проблему Android

Share
Час читання: 2 хв.

У операційній системі Android, якій у вересні нинішнього року виповниться рівно 10 років, є багато переваг, проте і мінусів вистачає. На щастя, останніх стає з кожним роком все менше. Ще в другу версію цієї ОС компанія Google додала функцію створення резервних копій даних, однак працювала вона вкрай погано, та й далеко не всю інформацію зберігала. З тих пір мало що змінилося, проте незабаром все нарешті зміниться.

Зараз, якщо людина змінює один Android-смартфон на інший, він змушений переносити більшу частину даних вручну, самостійно встановлюючи програми та виробляючи настройки різного роду ПО. Це дуже набридає, адже надходити так доводиться навіть про простій перепрошивке мобільного пристрою. У операційній системі Android 6.0 Marshmallow в 2016 році компанія Google спробувала виправити цей недолік, запровадивши інтеграцію з сервісом GDrive, проте особливого ефекту це не принесло.

Одна з причин, по якій мільйони людей ненавидять Android в 2018 році, полягає у відсутності можливості зробити повноцінну резервну копію всіх даних, щоб потім «розгорнути» її на іншому мобільному пристрої і продовжити нею користуватися вже через 5 хвилин базової установки. На щастя, компанія Google нарешті зважилася на те, щоб виправити саму ненависну проблему «зеленого робота».

Журналісти з’ясували, що в наступній версії операційної системи Android, якою може опинитися Android 10 або навіть Android 9.1, компанія Google представить повністю нову систему резервного копіювання даних. При її створенні розробники врахують всі побажання користувачів, зробивши процес перенесення інформації з одного електронного пристрою на інший максимально простим, зрозумілим і зручним. Таким чином, появу такого нововведення варто чекати в 2018 – 2019 роках.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024