Nokia 8 гідно пройшла тест на міцність: відеофакт

702

Протягом багатьох років телефони Nokia отримували високу оцінку за їх міцну конструкцію. Наш улюблений блогер із каналу JerryRigEverything вирішив перевірити, чи нові смартфони компанії теж не бояться пошкоджень.

Він влаштував перевірку, яка проходила в три етапи: перевірка на стійкість до подряпин, випробування вогнем і стискання та згинання смартфона. Нагадаємо, що смартфон Nokia 8 виготовлений із металу та 2,5D-скла Gorilla Glass 5 з пластиковими вставками на верхній і нижній гранях.

Стосовно скла, яке захищає дисплей, то тут немає ніяких сюрпризів. Воно так само легко дряпається, як і в інших сучасних смартфонах. Те ж стосується випробування вогнем – спочатку пікселі чорніють, але після завершення тесту, вони повністю відновлюються.

Задня панель – алюмінієва, через що її легко подряпати ключами або іншими предметами. Натомість тішить скло, яке захищає камеру – його не так легко пошкодити.

Тішить також, що смартфон не згинається ані спереду, ані ззаду. І це при тому, що корпус виготовлений з алюмінію 6000 серії.

Якщо підбити підсумки, то Nokia 8 виявилася міцним горішком. Звичайно ж, цей тест не включав падіння з висоти, але загалом гаджет пройшов його більш, ніж успішно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я