Categories: Смартфони

Розкрито головні міфи про зарядку смартфонів

Share
Час читання: < 1 хв.

Заряджаючи мобільні пристрої правильно, можна істотно збільшити термін їх експлуатації.

Експерти дали ряд порад, щоб збільшити тривалість автономної роботи гаджетів. Вони розкрили найпоширеніші міфи про зарядку смартфонів і рекомендують уникати помилок, щоб поліпшити працездатність апаратів. Перше невірне припущення говорить про перегрів акумулятора, якщо залишити телефон заряджатися на ніч. Сучасні пристрої самостійно регулюють температуру, тому побоюватися цієї проблеми не варто. Не можна класти смартфон під подушку і тоді з батареєю нічого поганого не станеться, передає internetua.com .

Другий міф свідчить про необхідність повністю розряджати гаджет. Нові літій-іонні батареї можуть підключатися до мережі навіть при не до кінця витраченій енергії. При кожній перезарядці обсяг акумулятора дійсно зменшується, але дуже незначно. За кілька років зниження ємності складає приблизно 20%. За такий термін користувачі набувають новий смартфон і не помічають погіршень.

Третя омана стосується необхідності підживлювати енергією смартфон виключно за допомогою оригінального зарядного пристрою. Ця думка є помилковим, оскільки при використанні зарядки іншого виробника можна тільки продовжити процедуру, але це не позначиться на якості роботи батареї. З побоюванням слід відноситься тільки до продукції сумнівного походження.


Всупереч існуючій думці, користуватися гаджетом під час зарядки можна. Він не вибухне, чи не вдарить струмом, не принесе шкоди здоров’ю людини. Однак термін експлуатації пристрою знизиться. Примусове завершення і закриття процесів не заощадить енергію, тому не варто цього робити. І, наостанок, експерти радять не переживати з приводу працюють Bluetooth, Wi-Fi і геолокації. Якщо батарея тримає заряд добу, то ці служби витратять енергії приблизно на півгодини функціонування гаджета.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: укр
  • Останні записи

    Нова ера тонких флагманів: Samsung Galaxy S25 Slim вийде в лютому 2025

    Samsung, як повідомляє Gizmochina, випустить свій тонкий флагманський смартфон нового покоління 7 лютого 2025 року.…

    24.12.2024

    Розробка безрамкового iPhone: чому Apple не встигає до 2026 року

    Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном, судячи з усього, стикаються з серйозними…

    24.12.2024

    WhatsApp отримає нову функцію: сканування документів прямо в додатку

    Користувачі месенджера WhatsApp (належить корпорації Meta, визнаної в РФ екстремістською) на пристроях з операційною системою…

    24.12.2024

    Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 прокоментували можливість випуску на PlayStation 5

    Українська студія GSC Game World заявила, що в даний час не працює над версією STALKER…

    24.12.2024

    Apple зіштовхнулася з труднощами при створенні iPhone з безрамковим екраном

    Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном зіткнулися з серйозними технічними труднощами. За…

    24.12.2024

    Небезпека в Telegram: як не потрапити на нову шахрайську схему

    Шахраї знову шукають способи обдурити українців, цього разу вони заманюють "безкоштовною" преміум підпискою в Telegram.…

    24.12.2024