YouTube не рекомендує iPhone X для перегляду відео-роликів

0
75

Під час вчорашньої презентації Samsung Galaxy Note 9 багато хто міг замінити, що пристрій одержав епітет YouTube Signature Device. Виявляється, сервіс відео-роликів створив власний список рекомендованих гаджетів.

У число вибраних YouTube пристроїв потрапили смартфони, здатні працювати з панорамними знімками, і підтримувати високу частоту зміни кадрів, відтворювати 4К-відео і сумісні з кодеками останнього покоління.

Google стверджує, що спеціальна команда інженерів сервісу співпрацює з виробниками мобільних пристроїв, щоб поліпшити можливості відтворення відео.

Читайте також  Новий смартфон Samsung обладнаний сканером відбитків пальців в екрані і не тільки

На даний момент в списку рекомендованих знаходиться 18 гаджетів. Крім Samsung Galaxy Note 9 в нього потрапили Google Pixel 2 XL, OnePlus 6 HTC і U12 Plus. Однак серед YouTube Signature Devices немає жодної моделі iPhone.

Можливо, смартфони Apple не отримали рекомендацій тому, що YouTube належить Google, яка в свою чергу підтримує операційну систему Android, що конкурує з iOS. Формальною причиною може стати те, що iPhone не підтримують розроблений Google відеокодек VP9, ​​в результаті чого користувачі Safari не можуть дивитися відео в 4К.

Читайте також  Apple випустить для iPhone XR прозорий силіконовий чохол за ціною більше 1000 гривень

Навряд чи сертифікація YouTube вплине на чиюсь рішення про покупку смартфона, але незабаром ця маркування безсумнівно з’явиться в маркетингових матеріалах обраних виробників.

Загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут