Categories: Смартфони

MIUI 10 працює швидше, ніж Android від Google і прошивка Samsung

Share
Час читання: 2 хв.

З давніх-давен всі виробники смартфонів вважають за краще не використовувати оригінальний Android від Google, а лише брати його за основу для своїх фірмових прошивок, створених на його базі. Вони можуть сильно або слабо відрізнятися від оригіналу «пошукового гіганта», однак коли мова заходить про китайське ПО, то воно має масу відмінностей. Як вдалося з’ясувати 31 липня 2018 року, операційна система MIUI 10 від компанії Xiaomi працює швидше, ніж Android від Google і прошивка Samsung, причому досить відчутно.

Розробники популярного тесту Master Lu Benchmark опублікували в мережі Інтернет рейтинг найбільш продуктивних прошивок для мобільних пристроїв, створених на базі Android. У порівнянні також брала участь і оригінальна ОС від Google, яка отримала досить поганий результат, тому як створені на її базі рішення демонструють більш кращі показники швидкості.

Співробітники організації повідомляють, що вони виставляли всі бали об’єктивно, а саме – на основі часу включення телефону, швидкості завантаження додатків, відкриття складних сторінок через браузер, копіювання файлів, а також виконанні багатьох інших повсякденних завдань. За кожну задачу можна було набрати певну кількість балів, склавши які воєдино вдалося отримати рейтинг кожної прошивки. Найшвидшим виявилася Hydrogen OS від OnePlus, яка встановлюється на телефони бренду для китайського регіону.

Друге місце зайняла EMUI 8.0 від Huawei, тоді як трійку лідерів вдалося замкнути маловідомій в Україні прошивці Smartisan OS, яка встановлюється на фірмові мобільні пристрої даного виробника. На четвертому місці опинилася MIUI 10, тестувати яку зараз було не зовсім чесно, тому як вона знаходиться в стані бета-версії. Це означає, що дана прошивка до моменту свого фінального релізу в вересні-жовтні може працювати значно краще.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Перші рендери iPhone 17 Pro Max: що зміниться в дизайні

    Коли я пишу ці слова, до релізу iPhone 17 залишається близько десяти місяців, але вже…

    17.12.2024

    Топ-5 помилок, яких слід уникати під час встановлення Windows

    Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…

    17.12.2024

    Функції штучного інтелекту iPhone виявилися нецікавими користувачам

    Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…

    17.12.2024

    Яку електроніку найчастіше купують батьки дітям

    Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…

    17.12.2024

    Європа запускає проект для конкуренції з Starlink

    Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…

    17.12.2024

    Топ смартфонів початку 2025 року: найцікавіші моделі на ринку

    Ринок смартфонів у 2025 році продовжує дивувати користувачів інноваціями, високотехнологічними рішеннями та широким вибором пристроїв…

    17.12.2024