Нове відео Samsung демонструє, як зберегти інформацію в Galaxy Note 8

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Samsung на цьому тижні випустила відео, присвячене нинішнім і майбутнім власникам Galaxy Note 8. Як ви можете бачити нижче, на відео показано, як зберегти всю інформацію і дані в своєму смартфоні – від вибору шаблону блокування екрану або PIN-коду, до налаштування заднього сканера відбитків пальців, реєстрації особи для розпізнавання осіб або настройки сканера діафрагми, пише iTechua.com

Реклама

Звичайно, в відео немає нічого складного. Якщо раніше ви використовували недавній флагман Samsung, ви, ймовірно, вже знаєте, що робити, щоб ваш новий смартфон був безпечним.

Одна річ, яку потрібно згадати, коли мова заходить про безпеку вашого смартфона, полягає в тому, що розпізнавання осіб не так безпечно, як розпізнавання райдужної оболонки ока, шаблон, пароль або PIN-код. Це тому, що, так само як і на Galaxy S8, систему розпізнавання особи Note 8 можна обдурити фотографією.

источник

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: