Експерти назвали найбільш небезпечні програми для Android і iOS

0
503

Аналітична компанія Appthority склала антирейтинг додатків на Android і iOS за другий квартал 2018 року, який очолили два мессенджера.

WhatsApp Messenger і Facebook Messenger назвали двома найбільш ризикованими додатками, як для iOS, так і для Android, пише TechRepublic.

Обидва цих додатки входять в п’ятірку найпопулярніших додатків на обох платформах.

Третім найбільш небезпечним додатком в iOS виявився Waze, в той час як це місце в Android належало Telegram. Для отримання цих даних Appthority проаналізувала мільйони результатів перевірок мобільної безпеки, які вона виконує для своїх корпоративних клієнтів.

Читайте також  Google запускає «вбивцю» WhatsApp

“Наш останній звіт підтвердив, що ризики, пов’язані з надмірним збором даних та спільним використанням широко поширених соціальних і комунікаційних додатків, зазвичай високі. Наша мета – допомогти командам безпеки краще захищати свої дані і співробітників і приймати більш обґрунтовані рішення в області безпеки”, – сказав Сет Харді, директор з досліджень в області безпеки в AppRelease.

Читайте також  Корисна програма для Windows і Mac виявилася небезпечною

У більшості додатків, включених в чорний список, раніше були виявлені витік даних або виконання інших підозрілих дій. Серед цих підозрілих дій – відмова від HTTPS-шифрування за умовчанням.

Аналітики відзначають, що месенджери може використовуватися зловмисниками і шахраями для доступу до персональних даних користувачів. Appthority оцінює додатки за кількома параметрами. Наприклад, до небезпечних відносять додатки, які не дотримуються заявленої політики конфіденційності або запитують у користувачів багато прав.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут