Будь-який Android тепер можна легко перетворити в Windows 10

0

Тепер будь-який Android можна легко перетворити в Windows 10, а виною всьому став реліз оновленого додатка Launcher 10, яке отримала найбільший апдейт за останні роки. За рахунок нововведення відтепер всі бажаючі можуть зробити інтерфейс ОС від Google таким, немов його створювала Microsoft. Особливо сильно сподобатися новий зовнішній вигляд повинен фанатам платформи Windows Phone.

По суті, програма під назвою Launcher 10 – це графічна оболонка, яка змінює класичний зовнішній вигляд на кастомний від Windows 10. Користувачів чекають «живі» плитки в яких відображається всередині інформація, причому їх розмір можна налаштовувати вручну, щоб телефоном було зручніше користуватися. Також є можливість перегляду всіх встановлених додатків за алфавітом, а для ледачих розробники передбачили можливість швидкого пошуку потрібного ПО.

Оновлений лаунчер для перетворення Android в Windows 10 має номер версії 2.5. Він отримав ряд корисних і потрібних функцій, що робить інтерфейс максимально таким, немов його створила Microsoft. Користувачі отримали можливість навіть міняти розмір іконок всередині плитки, що іноді може бути вкрай важливо для поліпшення естетичності мобільного пристрою.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут