У скільки обійдеться ремонт нових моделей iPhone?

UPG

Нові смартфони Apple стали складнішими і відповідно від цього дорожчими, відремонтувати їх в домашніх умовах буде практично неможливо, а ремонт в майстерні поза гарантією обійдеться значно дорожче, ніж раніше.

Apple неохоче поставляє в Україну оригінальні запчастини. З недавніх пір компанія зобов’язана ремонтувати смартфони (а не обмінювати їх на нові), але потрібні компоненти є тільки в офіційному ремонтному підприємстві, авторизовані майстерні їх не отримують, що вже говорити про неавторизованих.

У США за ремонт екрану iPhone 8 Plus просять 169 доларів, а замінити задню скляну панель коштує 399 доларів. А тепер уявіть тільки скільки даний ремонт обійдеться в Україні.

Apple використовує в своїх продуктах компоненти власної розробки. Вони поставляються тільки Apple, і їх неможливо придбати у виробників. У Китаї виробляються неоригінальні запчастини, але їх якість, як правило, нижча, і саме вони, швидше за все, будуть використовуватися для ремонту або заміни. У тому випадку, якщо потрібної запчастини не виявиться навіть у китайців, а смартфон необхідно відремонтувати, майстерні доведеться купувати пристрій-донор і виймати потрібний компонент з нього. Такий ремонт буде надто дорогим і доцільний тільки в тому випадку, якщо цінним є не сам пристрій, а інформація на ньому.

iPhone 8 і iPhone 8 Plus володіють захистом від води і пилу за стандартом IP67, але сподіватися на нього не варто. Він гарантує те, що в пристрій не потраплять бризки, а занурення в воду або залиття рідиною смартфон навряд чи переживе. Про це красномовно свідчить той факт, що гарантія Apple не покриває пошкодження від води.

Ще один фактор подорожчання ремонту нових моделей iPhone — складність їх розбирання. Apple не оснащує свої смартфони знімними задніми кришками, але в iPhone 8 і iPhone 8 Plus використовуються приклеєні один до одного скляні панелі. Підібратися до внутрішніх компонентів, просто відкрутивши кілька болтів, більше не вийде, будуть потрібні особливі навики і спеціальне обладнання, але в будь-якому випадку збережеться ризик, що корпус трісне при розбиранні. Звичайно, в цьому випадку майстерня буде зобов’язана встановити новий корпус за свій рахунок.

У гонитві за досконалістю Apple ускладнила роботу сервісним центрам. Звертатися в неавторизовані СЦ за ремонтом iPhone 8 або iPhone 8 Plus безглуздо і небезпечно, тим більше якщо поломка істотна. Ремонт став складнішим і дорожчим, а краш-тести показують, що нові смартфони Apple не стали міцнішими. Захистити пристрій від пошкодження можна лише за допомогою чохла або бампера.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я