Google Pixel 9a, очікуваний смартфон середнього класу від компанії Google, вийде на ринок за нижчою ціною, ніж передбачалося раніше. За інформацією, отриманою з надійного джерела, були розкриті деякі характеристики пристрою, а також підтверджено підтримку оновлень протягом 7 років.
Що ще відомо
Згідно з чутками, Pixel 9a пропонуватиметься у двох варіантах пам’яті: 128 ГБ та 256 ГБ. Раніше вважалося, що ціна модель з 128 ГБ становитиме 549 євро, але в модель з 256 ГБ – 649 євро. Однак Роланд Квандт із Winfuture повідомляє, що смартфон Pixel 9a буде трохи дешевшим. Точної ціни поки що не визначено.
Pixel 9a очікується вийти на ринок 19 березня, тому вже відома більшість його характеристик. Так, пристрій буде оснащений 6,2-дюймовим екраном, процесором Qualcomm Snapdragon 750G, 6 ГБ оперативної пам’яті та двома камерами: основною на 12,2 мегапікселя та фронтальною на 8 мегапікселів. Смартфон також отримає 3,5-міліметровий роз’єм для навушників та можливість заряджання через USB-C.
Одним із найпривабливіших аспектів Google Pixel 9a є підтримка оновлень протягом 7 років. Це означає, що пристрій отримуватиме оновлення операційної системи Android протягом тривалого часу, забезпечуючи користувачам свіжі функції та максимальну безпеку.