Оголошена ціна Samsung Galaxy S10 з неймовірними особливостями

2
15963

Колись давно платити за новий смартфон цілих 12 000 гривень були готові лише одиниці з сотень, однак поступово, рік за роком, виробники підняли цінники на фірмові мобільні пристрої до небувалих висот, в результаті чого зараз купити новенький Galaxy S9 в Україні можна за 30 000 гривень, а за iPhone X просять 33 000 гривень. Втім, новинка в особі Samsung Galaxy S10 однозначно приведе будь-якого в шок своєю ціною, особливо з тим урахуванням, що мова йде про Android-телефони.

Як вдалося з’ясувати нам, смартфон Samsung Galaxy S10 буде коштувати значно дорожче всіх своїх попередників, але цьому є причина, тому як новинка обіцяє стати найбільш технологічним на ринку мобільним пристроєм топового рівня. Телефону приписують повноцінний сканер особи 3D Face, повний аналог системи Face ID в iPhone X, а також вбудований в дисплей дактилоскопічний модуль.

На цьому список нововведень не обмежиться, бо як новинка зможе похвалитися підтримкою найшвидших технологій швидкої і бездротової зарядок. У першому випадку мова йде про Quick Charge 4.0+, а в другому – про Qi з потужністю на рівні 14 – 16 Вт (точно невідомо). Доповнить всю цю картину потрійна основна камера, яка забезпечить підтримку 5-кратного оптичного зуму. Втім, зустріти таку особливість вдасться лише в моделі Galaxy S9 +, яка отримає більші габарити і цінник відчутно вищий.

Зокрема, віддавати за Samsung Galaxy S10 в базовій модифікації жителям Європи доведеться 949 євро тоді як за модель S10 + з потрійною камерою і більшим екраном попросять цілу 1049 євро . Для порівняння, нинішні Galaxy S9 і S9 + коштують на 100 євро менше, тобто нові моделі, анонс яких очікується в рамках виставки CES 2019 січні наступного року, подорожчають значно, і їх ціна гарантовано повалить всіх в шок.

загрузка...
Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. “Коли мова йде про android-телефони”
    Вони чимось гірші від iphone? 🙂 android виконує ті самі функції, більшість моделей в рази довше працюють на одному заряді, дзвонять теж однаково. А коштують менше

    • Маркетологи Apple надресирували всіх прихильників “надкушеного яблука” вважати що їхня продукція найдорожча, бо преміальна і найкраща.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут